100 modlitieb k anjelom

Natale Benazzi

Zachej2022 SVK Slovensky

Kniha: 100 modlitieb k anjelom - Natale Benazzi
Katalógové číslo: 442496
Ušetríte až 0,81 € z bežnej ceny 7,90
A navyše získate 7 vernostných bodov
7,09
Do Vianoc: ÁNO
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: 100 modlitieb k anjelom

Anjeli nás od nepamäti sprevádzajú, utešujú, prinášajú posolstvá, zvestujú Božie zásahy do dejín spásy a vovádzajú nás do tajomstva Boha. Sú nenahraditeľnými spoločníkmi na ceste viery; diskrétni, no bedliví. I preto sa v kresťanskej tradícii v priebehu stáročí rozvinula pestrá paleta modlitieb k anjelom. Zostavovateľ tejto knihy zozbieral rozsypané perly a vytvoril z nich vzácny náhrdelník modlitieb.

Nájdete tu nielen modlitby k anjelom inšpirované biblickými textami a príbehmi, ale aj liturgické modlitby k anjelom, rôzne korunky, litánie, novény a ďalšie viacdňové pobožnosti ku cti anjelov, modlitby k deviatim anjelským chórom, modlitby k jednotlivým archanjelom a mnohé iné.

Prijmite pomocnú ruku, ktorú nám anjeli podávajú. Veď oni nie sú neuchopiteľné éterické bytosti, ale absolútni realisti, ktorí sú tu s nami na zemi, a zároveň sú blaženými obyvateľmi neba. Tam v extáze kontemplujú Božiu tvár, a prinášajú pred ňu všetky naše prosby a potreby.

Kniha je cirkevne schválená.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
442496
Názov
100 modlitieb k anjelom
EAN/ISBN
9788082113740
Forma
Pevná
Autor
Natale Benazzi
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2022
Rozsah
216
Rozmer
105×148
Hmotnosť
0,18
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
10%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
100 modlitieb k anjelom zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.