Malá kniha stoicizmu

Nadčasové poznanie, ako získať odolnosť odolnosť. sebadôveru a pokoj

Jonas SalzgeberIKAR2022/07 SVK slovensky

Kniha: Malá kniha stoicizmu - Nadčasové poznanie, ako získať odolnosť odolnosť. sebadôveru a pokoj - 1. vydanie - Jonas Salzgeber
12,94
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 438214
Ušetríte až 1,96 € z bežnej ceny 14,90
A navyše získate 12 vernostných bodov

Kniha: Malá kniha stoicizmu

Nadčasové poznanie, ako získať odolnosť odolnosť. sebadôveru a pokoj

Nadčasové poznanie, ako získať odolnosť. sebadôveru a pokoj

„Ako dlho budete čakať, než zo seba dostanete to najlepšie?“ (Epiktétos, filozof stoicizmu)

Kde nájsť radosť? Získať silu? Ako čeliť svojmu strachu a ťažkostiam? Ako sa vyrovnať so smrťou milovaného? A čo tie stále sa opakujúce depresívne myšlienky?

Nech už prechádzate akoukoľvek namáhavou životnou etapou, stoici vám poradia, ako sa efektívnejšie vyrovnať so všetkým, čo vám život prinesie a ako žiť podľa svojich najlepších predstáv. I napriek starobylosti tejto filozofie pôsobí jej múdrosť prekvapivo moderne a sviežo a jej hodnota pri hľadaní šťastného a zmysluplného života je nepopierateľná.

V knihe nájdete osvedčené spôsoby, ako vystúpiť z emocionálnej horskej dráhy, znížiť negatívne emócie a zostať pokojný. Ako žiť podľa súboru overených hodnôt a rozvíjať pozitívne vlastnosti, akými sú odvaha, trpezlivosť, sebadisciplína, vytrvalosť a duševná sila. Ale nájdete v nej aj praktické stratégie, ako zlepšiť svoje momentálne vedomie a lepšie zvládať seba a svoje konanie v tomto chaotickom svete. Pretože jadrom tejto praktickej filozofie je viesť šťastný život aj (a najmä) tvárou v tvár nepriazni osudu.

Z anglického originálu The Little Book of Stoicism: Timeless Wisdom to Gain Resilience, Confidence, and Calmness preložila Mária Tenerová.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
438214
Názov
Malá kniha stoicizmu
Podnázov
Nadčasové poznanie, ako získať odolnosť odolnosť.
EAN/ISBN
9788055183879
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Jonas Salzgeber
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2022/07
Rozsah
280
Rozmer
125×200 mm
Hmotnosť
0,36
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Malá kniha stoicizmu zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.