Zakliata jaskyňa

Kniha: Zakliata jaskyňa - 1. vydanie - Mariana Čengel Solčanská
Katalógové číslo: 437469 viac »
Ušetríte až 9,18 € z bežnej ceny 14,90
A navyše získate 5 vernostných bodov
5,72
Vyexpedujeme do 7 dní
U dodávateľa

Kniha: Zakliata jaskyňa

Dokáže láska prelomiť dávnu kliatbu?

V ďalekom kráľovstve žil soliar Buchvald, ktorý mal dve dcéry Adu a Lenu. Aj keď nemali veľa peňazí, nič im v živote nechýbalo. Raz dievčatá objavili v jaskyni, kde ich otec ťažko pracoval, okrem kryštálov soli i vzácne kamene. Obe však dobre vedeli, čo hovorí dávna legenda a aký trest postihne každého, kto si dovolí odniesť drahocenné rubíny z útrob podzemia. Lene však neschádzal drahokam z mysle a zatúžila ho mať... V noci sa preto odhodlá vydať sa na cestu, ktorá navždy zmení jej život.

Nečakaná smrť múdreho a spravodlivého kráľa Kornela zmenila pomery i na kráľovskom dvore. Keďže kráľ nestihol určiť, či trón zdedí princ Cyril alebo Zach, úlohy zvoliť nového vladára sa blahosklonne zhostila ich macocha Berta. V duchu však už snovala plány, ako sa zmocní kráľovskej koruny a bude kruto vládnuť. Keď sa Berta dozvedela, že v kráľovskom lese zazreli vlka, ktorý je znamením dávnej kliatby, prikázala princom uloviť ho. Ten, kto jej prinesie jeho kožuch, sa stane kráľom! No honba za mocou nebude taká jednoduchá, ako si princovia či Berta predstavovali...

Pôvodná slovenská rozprávka z pera uznávanej režisérky, scenáristky a autorky Mariany Č. Solčanskej vás prenesie do kráľovstva, v ktorom rozum a rozvahu nahradí chamtivosť a zlo. Podarí sa láske ustáť všetky prekážky a zvíťaziť nad kliatbou?

Rovnomenný film v kinách od 2. júna 2022.

Pre deti od 7 rokov

Podrobnejšie info...

Tu je zoznam vlastností a atrbútov, ktoré sa nám podarilo zistiť. Ak chcete vedieť viac, kľudne nás kontaktujte.

Katalógové číslo
437469
Názov
Zakliata jaskyňa
EAN/ISBN
9788055184302
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Mariana Čengel Solčanská
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2022/05
Rozsah
192
Rozmer
220×170×19 mm
Stav
U dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
61%

Hodnotenia zákazníkov mohlo by Vás zaujímať

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Zakliata jaskyňa zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.