Tretia strana mince

Laura KrauzMarenčin PT2022/04 SVK slovensky

Kniha: Tretia strana mince - Laura Krauz
9,91
Predobjednávka. Po vydaní vyexpedujeme do 4 dní.
Novinka, vychádza 29.4.2022 (Oups!, už to malo byť, vydanie bude posunuté)
Katalógové číslo: 436168
Ušetríte až 2,99 € z bežnej ceny 12,90
A navyše získate 9 vernostných bodov

Kniha: Tretia strana mince

Hoďte za hlavu mýtus, že zakázané ovocie chutí najviac a začítajte sa do príbehu, na ktorého konci slovo nevera nadobudne pre všetkých zúčastnených nový rozmer.

Daniela má tridsaťsedem rokov a smolu na mužov. Napriek tomu, že je poznačená vzťahom, ktorý zničil všetky jej ideály a predstavy o tom, že raz stretne človeka, s ktorým prežije zvyšok života, túži po dieťati. Po všetkých nevydarených pokusoch nájsť pána dokonalého sa rozhodne pre adopciu. Príprava na náhradnú rodičovskú starostlivosť otvára trinástu komnatu a Dana zrazu krištáľovo čisto vidí príčinu svojej osamelosti. Nanovo prežíva vzťah plný vášne, skrývania sa, sklamaní a len ťažko odhaduje, aký deštrukčný dopad na jej život Igor aj po rokoch má. Skôr ako prijme opustené dieťa, stojí pred vážnou otázkou: Chce len zaplátať vlastné boliestky, alebo sa naozaj túži stať mamou dieťaťa, ktoré nikto nechce?

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
436168
Názov
Tretia strana mince
EAN/ISBN
9788056909744
Forma
Pevná
Autor
Laura Krauz
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2022/04
Rozsah
160
Rozmer
130×200
Hmotnosť
0,34
Stav
Novinka
Dostupnosť
Predobjednávka. Po vydaní vyexpedujeme do 4 dní.
Sadzba DPH
10%
Zľava
23%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!

Titul v predpredaji nie je možné zatiaľ hodnotiť hviezdičkami, môžeš však pokojne pridať svoj komentár alebo očakávania:

Odoslať
Tretia strana mince zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.