Aby si sa nestratil v našej štvrti

Patrick ModianoMarenčin PT2022/07 SVK slovensky

Kniha: Aby si sa nestratil v našej štvrti - Patrick Modiano
10,62
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 436157
Ušetríte až 2,28 € z bežnej ceny 12,90
A navyše získate 10 vernostných bodov
Kolekcia titulov: Zoznam publikácií podporených FPU

Zoznam publikácií podporených FPU

Tieto knihy z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia (FPU).AKTUALIZOVANÉ! Tento zoznam bol doplnený a aktuali… Zistiť viac...

Kniha: Aby si sa nestratil v našej štvrti

Život starnúceho spisovateľa Jeana Daragana, sa začína v posledných dňoch Okupácie. Dej románu siaha do začiatku päťdesiatych rokov, do obdobia jeho prvých detských spomienok, kedy sa Francúzsko snažilo vysporiadať s problémami kolaborácie a vojnového profitérstva. Spisovateľ stretne zvláštne ľudské existencie akoby na pomedzí reality a sna, ktoré v ňom vyvolajú spomienky na dávno zabudnuté udalosti vlastného detstva a osoby s nimi spojené, a ktoré dovtedy v jeho pamäti tvorili biele miesta. Pútavo popisuje parížske štvrte Blanche, La Muette, tiché predmestie Saint-Leu, ale aj náhlu cestu na Juh, do miest za hranicami a do mesta, ktoré sa volá Rím ktoré malý chlapec ešte nikdy nevidel, a kam sa vlastne dostal až neskôr, ako mladý muž. Vtedy vyhľadá niektorých z aktérov jeho detstva, aby na nich vzápätí na ďalších tridsať rokov zabudol... a pripomenie mu ich až nález strateného adresára.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
436157
Názov
Aby si sa nestratil v našej štvrti
EAN/ISBN
9788056907740
Forma
Pevná
Autor
Patrick Modiano
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2022/07
Rozsah
144
Rozmer
130×200
Hmotnosť
0,34
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
18%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Aby si sa nestratil v našej štvrti zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.