Patrick Melrose: Materské mlieko

Edward St. Aubyn

Absynt2022/04 SVK Slovensky

Kniha: Patrick Melrose: Materské mlieko - 1. vydanie - Edward St. Aubyn
Katalógové číslo: 435904
Ušetríte až 2,70 € z bežnej ceny 14,90
A navyše získate 12 vernostných bodov
12,20
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Patrick Melrose: Materské mlieko

Štvrté pokračovanie obľúbenej knižnej série Edwarda St. Aubyna o Patrickovi Melrosovi pred nami otvára dospelý život hlavného hrdinu. Aký bude Patrick otec?

Patrick je zrelý štyridsiatnik. Jeho existenciu by tak už nemali vypĺňať drogy a šialenstvo. Mal by sa pozrieť životu priamo do očí a uvedomiť si svoju rolu rodiča. Patricka a jeho manželku Mary však celkom pohltí úzkostný strach z toho, že pri výchove svojich synov zopakujú všetky chyby rodičov a špirála sklamaní a utrpenia sa nikdy nepreruší. Namiesto snahy byť dobrým otcom sa Patrick dostane do iného bludného kruhu alkohol, sebaľútosť, sklamanie. Popritom musí dohliadať na svoju matku Eleanor, u ktorej prepukla Alzheimerova choroba a rozhodla sa, že rodinný majetok prenechá pochybnému írskemu duchovnému menom Seamus.

V novele Materské mlieko sa Edward St. Aubyn vrátil k príbehu Patricka Melrosa po šestnástich rokoch. Vyslúžil si za ňu nomináciu na medzinárodnú Bookerovu cenu a kniha bola aj úspešne sfilmovaná. V roku 2018 z tejto série vznikol úspešný televízny seriál s Benedictom Cumberbatchom v hlavnej úlohe.

Sériu Edwarda St. Aubyna o Patrickovi Melrosovi prekladá Milan Kopecký.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
435904
Názov
Patrick Melrose: Materské mlieko
EAN/ISBN
9788082032812
Forma
Brožovaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Edward St. Aubyn
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2022/04
Rozsah
320
Rozmer
130×197
Hmotnosť
0,39
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
18%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Patrick Melrose: Materské mlieko zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.