Z neba spadli tri jablká

Narina Abgarian

ARTFORUM2022/05 SVK Slovensky

Kniha: Z neba spadli tri jablká - 1. vydanie - Narina Abgarian
Katalógové číslo: 435889
12,35

Vypredané
NEDOSTUPNÉ

Kniha: Z neba spadli tri jablká

Ako dať tragédii zmysel? To je ústredná myšlienka románu Narine Abgarian, za ktorý získala literárne ocenenia aj priazeň čitateľov. Autorka nás pozýva do malej horskej dediny, ktorá sa už po generácie vyrovnáva s dedičným prekliatím, ktoré im - ako sa obyvatelia domnievajú - prinieslo skazu a smrť. Ochrannú silu majú dlhé ženské vlasy, ktoré si miestne ženy roky nestrihajú. Čo sa stane, keď násilnický muž utne Anatólii jej dlhé vrkoče?

Narine Abgarian sa priamo hlási k odkazu Gabriela Garcíu Márqueza a román Z neba spadli tri jablká sa stáva akousi arménskou odpoveďou na Sto rokov samoty. V jej tvorbe nachádzame prvky magického realizmu, pre ktorý je typické, že realistické a fantasktné existuje vedľa seba, a že príbeh fiktívnych ľudí z fiktívnej dediny a fiktívneho časopriestoru dokáže zrkadliť veľké dejiny nášho sveta. Napriek náročnému prostrediu, v ktorom jej postavy žijú, príbehy Narine Abgarian nepôsobia ťaživo. Autorka totiž tvrdí, že ľudstvo potrebuje nádej a pekné príbehy.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
435889
Názov
Z neba spadli tri jablká
EAN/ISBN
9788081503603
Forma
Brožovaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Narina Abgarian
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2022/05
Edícia
-klad
Rozsah
180
Rozmer
150×195
Hmotnosť
0,35
Stav
Vypredané
Sadzba DPH
10%
Zľava
11%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Z neba spadli tri jablká zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.