Duchovný boj púštnych otcov

Ako zvíťaziť nad pokušeniami

Dominik Chmielewski

Zachej2022 SVK Slovensky

Kniha: Duchovný boj púštnych otcov - Ako zvíťaziť nad pokušeniami - Dominik Chmielewski
Katalógové číslo: 435184
Ušetríte až 0,71 € z bežnej ceny 6,90
A navyše získate 6 vernostných bodov
6,19
Do Vianoc: ÁNO
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Duchovný boj púštnych otcov

Ako zvíťaziť nad pokušeniami

Aké fascinujúce je pravé kresťanstvo! Cesta duchovného života, ktorej cieľom je zjednotenie sa s Bohom v mystickej kontemplácii, je to najúžasnejšie dobrodružstvo, aké zažijeme na zemi. Prístup na ňu má každý kresťan, ktorý si z nej urobí opravdivú vášeň namiesto toho, aby vnímal kresťanstvo len ako súbor morálnych zákazov a príkazov, povinnosť chodiť do kostola, každý deň sa modliť ruženec a nejesť v piatok mäso.

Útla knižka otca Dominika Chmielewského nás pozýva do školy kontemplatívnej modlitby, ktorá stavia na výnimočnej a obdivuhodnej duchovnej tradícii púštnych otcov a kresťanských mystikov, akým bol aj Evagrius z Pontu. Učenie tohto majstra duchovného života aj dnešného človeka presvedčí, že nemusí hľadať duchovné hodnoty v cudzích spiritualitách, ktoré sú pre kresťana nebezpečné nádherné poklady kresťanskej spirituality naplnia jeho dušu všetkou radosťou. Zatiahnime spoločne na hlbinu života modlitby, duchovného boja a rozlišovania duchov, aby sme po tejto namáhavej, dramatickej, no tajomne krásnej ceste došli až na miesto v našom vnútri, kde prebýva Najsvätejšia Trojica.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
435184
Názov
Duchovný boj púštnych otcov
Podnázov
Ako zvíťaziť nad pokušeniami
EAN/ISBN
9788082113580
Forma
Brožovaná
Autor
Dominik Chmielewski
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2022
Rozsah
72
Rozmer
130×200
Hmotnosť
0,10
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
10%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Duchovný boj púštnych otcov zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.