Sedem a pol kapitoly o mozgu

Lisa Feldman Barrett

SLOVART2022/04 SVK Slovensky

Kniha: Sedem a pol kapitoly o mozgu - Lisa Feldman Barrett
Katalógové číslo: 432985
Ušetríte až 1,44 € z bežnej ceny 12,95
A navyše získate 11 vernostných bodov
11,51
Predobjednávka. Po vydaní vyexpedujeme do 5 dní.
Novinka , vychádza 28.2.2023, o 23 dní

Kniha: Sedem a pol kapitoly o mozgu

Zamysleli ste sa už niekedy nad tým, načo máte mozog? Pravdepodobne áno, ale správna odpoveď vás asi aj tak prekvapí: na to, aby hospodáril s vašou telesnou energiou. Renomovaná neurovedkyňa Lisa Feldman Barrett patrí vďaka svojmu revolučnému výskumu medzi percento najčastejšie citovaných vedcov na svete a vo svojej najnovšej publikácii poodhaľuje, ako funguje najzložitejší orgán ľudského tela. Dozviete sa, ako mozog vznikol, akú má stavbu a ako ten váš spolu s mozgami iných ľudí vytvára všetko, čo zažívate. Zistíte, že ak chcete lepšie riadiť svoj život, mali by ste zabudnúť na rozšírené mýty ako predstava o jašterom mozgu či údajný spor medzi myslením a emóciami, ba aj medzi prírodou a výchovou. Kniha Sedem a pol kapitoly o mozgu prináša najnovšie neurovedecké poznatky, ktoré oslovia mozgy nezasvätených čitateľov, ale aj vedeckých veteránov.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
432985
Názov
Sedem a pol kapitoly o mozgu
EAN/ISBN
9788055655505
Forma
Mäkká
Autor
Lisa Feldman Barrett
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2022/04
Rozsah
168
Rozmer
135 x 205 mm
Stav
Novinka
Dostupnosť
Predobjednávka. Po vydaní vyexpedujeme do 5 dní.
Dátum vydania
28.2.2023
Sadzba DPH
10%
Zľava
11%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!

Titul v predpredaji nie je možné zatiaľ hodnotiť hviezdičkami, môžeš však pokojne pridať svoj komentár alebo očakávania:

Odoslať
Sedem a pol kapitoly o mozgu zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.