Páter Dolindo na vrchu blahoslavenstiev

Pasquale Rea

ZAEX2022 SVK Slovensky

Kniha: Páter Dolindo na vrchu blahoslavenstiev - Pasquale Rea
Katalógové číslo: 432418
Ušetríte až 0,24 € z bežnej ceny 4,50
A navyše získate 4 vernostné body
4,26
Do Vianoc: ÁNO
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Páter Dolindo na vrchu blahoslavenstiev

Najkrajšiu exegézu blahoslavenstiev ponúkajú ľudia, ktorí ju vedia zjavovať svojím životom. A páter Dolindo Ruotolo, neapolský kňaz, je jedným z nich. Na podklade ôsmich blahoslavenstiev autor komentuje život a učenie pátra Dolinda. V tejto súvislosti opisuje jeho spiritualitu a život plný skúšok, utrpenia, ako aj veľkej dôvery a lásky k Bohu a blížnemu. Pátra Dolinda prirovnáva k láskyplnému otcovi, ktorý keď vidí syna, že upadol do nemilosti, sústredí všetky svoje sily, aby mu pomohol. Celý sa angažuje, aby dosiahol cieľ, a dáva nabok každý iný záujem. Vyčerpá všetku svoju energiu, prijme každú možnú stratégiu, len aby dokázal, že jeho láska je bezhraničná.

Je to hodnoverné svedectvo evanjelia, ktoré povzbudí každého vydať sa na cestu skutočného obrátenia a žiť blahoslavenstvá každý deň tak ako páter Dolindo.

Pasquale Rea, farár neapolského kostola, kde sa nachádza hrob pátra Dolinda Ruotola, počas svojej pastoračnej služby nadviazal osobný a hlboký vzťah s autorom modlitby Ježišu, ty sa postaraj. Tento vzťah buduje jeho kňazský život, no predovšetkým pomáha uchovávať pamiatku na svätého neapolského kňaza.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
432418
Názov
Páter Dolindo na vrchu blahoslavenstiev
EAN/ISBN
9788081921186
Forma
Brožovaná
Autor
Pasquale Rea
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2022
Rozsah
96
Rozmer
148×210
Hmotnosť
0,13
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
5%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Páter Dolindo na vrchu blahoslavenstiev zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.