Liečba piatich bolestí duše

Lise Bourbeau

Eugenika2022/02 SVK Slovensky

Kniha: Liečba piatich bolestí duše - Lise Bourbeau
Katalógové číslo: 431761
Ušetríte až 0,82 € z bežnej ceny 9,99
A navyše získate 9 vernostných bodov
9,17
Do Vianoc: ÁNO
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Liečba piatich bolestí duše

Vynikajúca a obľúbená kanadská autorka podrobne rozoberá päť základných citových zranení, ktoré hlboko ovplyvňujú náš život. Sú to odmietnutie, opustenie, poníženie, zrada a nespravodlivosť. Dozvieme sa, ako sa prejavujú a podľa čoho spoznáme, aká bolesť sa prebudila. Pochopíme, že najväčšou prekážkou pre naše uzdravenie je ego. Hlas ega treba rozoznať a ego zmenšiť; tak sa zmenší i naša bolesť. Ego sa snaží našu bolesť popierať. Je presvedčené, že budeme menej trpieť, ak si zachováme presvedčenie, že sme v poriadku. To by možno aj bola pravda – ak by sme však boli naozaj šťastní, vyrovnaní, zdravo sebavedomí, otvorení a plní pozitívnych očakávaní. Lenže ak sme hlboko vo vnútri neistí, smutní či zatrpknutí a reagujeme vzťahovačne či neprimerane defenzívne, môžeme si byť istí, že trpíme nepriznanou bolesťou duše. Samozrejme uvedené zranenia duše nielen rozoznáme a pochopíme, ale tiež sa ich naučíme úspešne uzdraviť. Táto kniha volne nadväzuje na knihu Uzdrav svá vnitřní zranění, s ktorou sa navzájom dopĺňajú, avšak je možné čítať ju aj samostatne, bez poznania iných diel Lise Bourbeau.
Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
431761
Názov
Liečba piatich bolestí duše
EAN/ISBN
9788081006968
Forma
Brožovaná
Autor
Lise Bourbeau
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2022/02
Rozsah
224
Rozmer
130×200
Hmotnosť
0,17
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
8%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Liečba piatich bolestí duše zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.