24 zákonov zvádzania

Prejavy moci, ktoré ovplyvňujú rozum

Robert Greene

Eugenika2022/02 SVK Slovensky

Kniha: 24 zákonov zvádzania - Prejavy moci, ktoré ovplyvňujú rozum - Robert Greene
Katalógové číslo: 431760
Ušetríte až 0,79 € z bežnej ceny 9,60
A navyše získate 8 vernostných bodov
8,81
Do Vianoc: ÁNO
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: 24 zákonov zvádzania

Prejavy moci, ktoré ovplyvňujú rozum

Táto kniha je hlavne o psychologickom zvádzaní. Je to veľmi zvodná kniha. Už len pri jej čítaní sa vo vás začnú zobúdzať netušené schopnosti a možnosti. Zvádzanie je vrcholný prejav moci. Ten, kto mu podľahne, tak nerobí z donútenia, ale ochotne a s radosťou. Ženám sa páči zvádzať mužov a mužom ženy; spisovatelia zvádzajú čitateľov, herci divákov, predavači zákazníkov, politici zvádzajú voličov, čiže nás všetkých. A pritom len málo ľudí ovládať umenie zvádzať. Táto kniha obsahuje premyslené lekcie, ako sa správať, ak je vaším cieľom niekoho zviesť. Robert Greene je veľký znalec ľudskej duše. Jeho štýl písania je veľmi inteligentný, kultivovaný, inšpiratívny aj vtipný. Rozpráva o tom, čo je pre človeka lákavé a zvodné, tak pútavo, že už len pri čítaní týchto stránok máme chuť zažiť niečo vzrušujúce, krásne a nezvyčajné. Uvedené dôkladne podložené vysvetlenia sa týkajú univerzálnych ľudských sklonov, túžob a slabostí. Vnímavý čitateľ si z nich ľahko vyvodí všeobecnejšie poznatky, ktoré môže aplikovať aj inde než v oblasti erotiky a lásky. Zvádzanie je veľmi mocná psychologická hra. Múdry autor preto nezabúda na na dôležité varovania a upozornenia. Hlavným cieľom je totiž užívať si život nad rámec všednosti, povinností a obmedzení.
Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
431760
Názov
24 zákonov zvádzania
Podnázov
Prejavy moci, ktoré ovplyvňujú rozum
EAN/ISBN
9788081006951
Forma
Brožovaná
Autor
Robert Greene
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2022/02
Rozsah
184
Rozmer
130×200
Hmotnosť
0,19
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
8%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
24 zákonov zvádzania zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.