Slovutný pán prezident CD MP3

Listy Jozefovi Tisovi

Madeline Vadkerty

Wisteria Books2022 SVK Slovensky

Audioniha: Slovutný pán prezident CD MP3 - Listy Jozefovi Tisovi - Madeline Vadkerty
Katalógové číslo: 430988
Ušetríte až 1,45 € z bežnej ceny 12,99
A navyše získate 11 vernostných bodov
Kolekcia titulov: Zoznam publikácií podporených FPU

Zoznam publikácií podporených FPU

AKTUALIZOVANÉ! Tento zoznam bol doplnený a aktualizovaný 15. marca 2023 a obsahuje tituly, ktoré boli vydané s podporou… Zistiť viac...
11,54
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Audioniha: Slovutný pán prezident CD MP3

Listy Jozefovi Tisovi

Zúfalí ľudia píšu prezidentovi Tisovi. Žiadajú ho o pomoc. O záchranu života. A čo na to on? Američanka Madeline Vadkerty vypátrala v slovenských archívoch stovky osobných listov adresovaných prezidentovi, ktoré nám ponúkajú neznámy obraz holokaustu na Slovensku. Holokaust sa neodohrával len v dobytčích vagónoch a plynových komorách. Prvé dejstvá prebiehali často za dverami bytov, kde ponížení ľudia písali prosby prezidentovi Tisovi. Kniha ponúka trinásť silných dokumentárnych poviedok. Ukazuje nám, ako protižidovská politika vojnového Slovenského štátu ničila životy obyčajných ľudí, z ktorých spravila občanov druhej kategórie len preto, že boli Židia. Všetky kroky, ktoré štát podnikal, mali jediný cieľ raz a navždy sa Židov zbaviť.

Čítajú: Zuzana Kronerová, František Kovár, Božidara Turzonovová, Ľuboš Kostelný, Kristína Svarinská, Miro Noga, Richard Stanke, Lucia Siposová, Marián Miezga, Dado Nagy, Slávka Halčáková, Peter Rúfus, Filip Tůma, Lukáš Latinák, Dušan Kaprálik, Jana Oľhová, Stano Staško, Michal Hudák, Martin Kaprálik, Robo Jakab, Andrej Bán, Ivan Martinka, Martin Brezovi

, Patrik Lučan, Ondrej Kořínek, Scarlett Čanakyová, Andrej Žiarovský, Norbert Moravanský, Miro Králik, Marko Vrzgula, Ján Štrbák, Oliver Koniar, Roman Jaroš, Ján Kardoš, Barbora Kardošová, Ivan Kamenec aj Madeline Vadkerty.

Dĺžka nahrávky vo formáte MP3 8 hodín 26 minút

interpreti: Z. Kronerová, F. Kovár a ďalší herci i neherci 2021

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
430988
Názov
Slovutný pán prezident CD MP3
Podnázov
Listy Jozefovi Tisovi
EAN/ISBN
8588006171389
Forma
CD MP3
Autor
Madeline Vadkerty
Druh tovaru
Audioniha
Rok vydania
2022
Rozmer
140×120
Hmotnosť
0,05
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
20%
Zľava
11%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Slovutný pán prezident CD MP3 zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.