Ako sa číta architektúra

Imrich Pleidel

Modrý Peter2021 SVK Slovensky

Kniha: Ako sa číta architektúra - Imrich Pleidel
Katalógové číslo: 429851
Ušetríte až 2,88 € z bežnej ceny 22,00
A navyše získate 19 vernostných bodov
Kolekcia titulov: Zoznam publikácií podporených FPU

Zoznam publikácií podporených FPU

AKTUALIZOVANÉ 30. októbra 2023! Knihy vydané s podporou Fondu na podporu umenia. Tieto knihy z verejných zdrojov podpori… Zistiť viac...
19,12
Do Vianoc: ÁNO
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Ako sa číta architektúra

24 súčasných slovenských architektov - Andrea Ambrovičová, Karin Barényiová, Tomáš Bujna, Martin Dulík, Irakli Eristavi, Matej Grébert, Vít Halada, Juraj Hantabal, Martin Jančok, Jakub Kopec, Lukáš Kordík, Martin Kusý III., Štefan Moravčík, Richard Murgaš, Samuel Netočný, Pavol Paňák, Peter Pásztor, Imrich Pleidel, Oliver Sadovský, Ilia Skoček, Ján Stempel, Aleš Šedivec, Juraj Šujan, Ľubomír Závodný - píše o jednom svojom realizovanom architektonickom diele. Jednotliví architekti odkrývajú nekomplikovanou, pútavou formou jednotlivé vrstvy riešenia svojho diela z hľadiska priestorového, funkčného, vzťahu k prostrediu, ku krajine a v neposlednom rade i z hľadiska vnútorného duchovného obsahu a kultúrneho odkazu tak, aby boli zrozumiteľné čo najširšiemu okruhu čitateľov. Prémiový zväzok edície Sivá brada je pokračovaním publikácií Ako sa číta báseň a Ako sa číta obraz.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
429851
Názov
Ako sa číta architektúra
EAN/ISBN
9788082450074
Forma
Brožovaná
Autor
Imrich Pleidel
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2021
Rozsah
168
Rozmer
235×290
Hmotnosť
0,94
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Ako sa číta architektúra zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.