Ver v šťastnú hviezdu - Antarktída

Martin SuchýPERFEKT2022/01 SVK slovensky

Kniha: Ver v šťastnú hviezdu - Antarktída - 1. vydanie - Martin Suchý
12,52
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 429593
Ušetríte až 2,68 € z bežnej ceny 15,20
A navyše získate 12 vernostných bodov

Kniha: Ver v šťastnú hviezdu - Antarktída

Kniha, ktorú držíte v rukách, je zostavená z autentických textov a úžasných fotografií siedmich členov expedície, ktorí sa spolu s kapitánom malej plachetnice Altego II zúčastnili unikátnej výpravy do Antarktídy. Cestovatelia vtipne opisujú rovnaké situácie zo svojich uhlov pohľadov, čím výstižne vykresľujú svet, v ktorom žijú a výzvy, ktorým čelia vrcholoví športovci a nefalšovaní dobrodruhovia pôsobiaci v drsných podmienkach extrémneho horolezectva, paraglajdingu a jachtingu. Na fotkách sú zachytené úžasné exteriéry antarktickej prírody, ktorá je na chvíľu javiskom ich predstavenia, pričom autor ponúka neobyčajné rozprávanie výnimočného príbehu na výnimočnom mieste o výnimočných ľuďoch. Zároveň si kladie otázky o zmysle života, o potrebe žiť intenzívne a naplno, o objavovaní a hľadaní krásy, a hlavne – o existenciálnej túžbe byť slobodný.

Máme pre vás pár dokumentov, ktoré nám poskytol vydavateľ. Najčastejšie to býva obsah knihy, ukážková kapitola, alebo úryvok z titulu.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
429593
Názov
Ver v šťastnú hviezdu - Antarktída
EAN/ISBN
9788082260482
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Martin Suchý
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2022/01
Rozsah
104
Rozmer
240×320
Hmotnosť
1,02
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
18%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Ver v šťastnú hviezdu - Antarktída zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.