Sústreď sa na vraždu

Karsten Dusse

IKAR2022/03 SVK Slovensky

Kniha: Sústreď sa na vraždu - 1. vydanie - Karsten Dusse
Mafiánska krimi nabitá čiernym humorom
Katalógové číslo: 427634
Ušetríte až 1,66 € z bežnej ceny 14,90
A navyše získate 13 vernostných bodov
13,24
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Sústreď sa na vraždu

Björn Diemel si ako trestný obhajca žije na vysokej nohe. Päťciferný mesačný plat, obrovská kancelária, služobné auto, obleky na mieru... Byť diablovým advokátom má svoje výhody. Cena za ne však zvyčajne býva vysoká, pre Björna to znamená rozpadávajúce sa manželstvo a dcéra Emily, ktorú takmer nevída. Manželka mu dá ultimátum – buď začne navštevovať kurz sústredenia, aby zmenil svoj život k lepšiemu a našiel rovnováhu medzi prácou a rodinou, alebo môže mrznúť pri vyhasnutom rodinnom kozube.

Björnova počiatočná skepsa sa vyparí, len čo zistí, že zásady kurzu Predbiehame pomaly dokáže elegantne aplikovať na svoj hektický život. Predýchava, nehodnotí, vytvára si časové ostrovy, vypína si mobil, striktne oddeľuje prácu od voľného času. A keď sa už zdá, že pomaly začne levitovať, vďaka dobre mieneným radám svojho mentálneho kouča „uvarí“ v kufri mafiánskeho bosa a stane sa jeho samozvaným nástupcom.

Dokonale zharmonizovaného Björna však ani to nemôže zaskočiť. Dôležité je sústrediť sa na jednotlivé úlohy. Riešiť ich postupne, jednu po druhej. Vtedy je úspech zaručený. Aj mentálny kouč to hovorí.

Z nemeckého originálu Achtsam Morden (Wilhelm Heyne Verlag, München,2019) preložila Zuzana Guldanová.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
427634
Názov
Sústreď sa na vraždu
EAN/ISBN
9788055181660
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Karsten Dusse
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2022/03
Rozsah
304
Rozmer
200×125×28 mm
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
11%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Sústreď sa na vraždu zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.