Úsmevné pocitopisy - Kuba, Nepál, Guatemala, Mexiko, Indonézia

Veronika KapcováElist2021/12 SVK slovensky

Kniha: Úsmevné pocitopisy - Kuba, Nepál, Guatemala, Mexiko, Indonézia - 1. vydanie - Veronika Kapcová
13,38
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 427256
Ušetríte až 2,57 € z bežnej ceny 15,95
A navyše získate 13 vernostných bodov

Kniha: Úsmevné pocitopisy - Kuba, Nepál, Guatemala, Mexiko, Indonézia

Predstavte si, že si čítate – najskôr sa len usmievate, zrazu sa smejete a popritom sa celkom nenápadne všeličo dozviete o piatich exotických krajinách - Kuba, Nepál, Guatemala, Mexiko, Indonézia. Náš svet potrebuje dobrú náladu a tú rozdáva Veronika, autorka cestovateľského projektu Latina na cestách, milovníčka dobrodružstiev, Južnej Ameriky, latino hudby a salsy. Žila v Ekvádore a srdcom je proste Latina. Navštívila 80 krajín, miluje v ľuďoch prebúdzať ich nesmelú dobrodružnú dušu a tých, ktorí cestujú v pohodlí domova, prenesie do ďalekých krajín prostredníctvom svojich fotografií a úsmevných pocitopisov z ciest.

Prvé riadky pocitopisov vznikali už v roku 2006 na jej prvej sólo ceste po juhovýchodnej Ázii. Netušila, že už vtedy bola vlastne „bloger“ s obstarožnou Nokiou, bez selfie tyčky, bez wi-fi na hosteli a na cestách k svojmu „blogovaniu“ používala stovky internetových kaviarní. Každý deň posielala e-mail zdarného prežitia svojej VIP skupine: mama, rodina a kamoši. Nemala od nich súhlas v súlade s GDPR a proste ich brutálne spamovala. Každý deň! Nesťažovali sa. Práve naopak, chceli čítať viac.

V tejto knihe nazriete do 5 krajín, kam sa vybrala spolu s jej dvoma parťákmi - mudrlantami. Nečakajte historické fakty, presné časy odchodov autobusov, ani Excel tabuľku s rozpočtom. Veronika v knihe prináša svoje úsmevné pocit(y)opisy a pre cestovateľov ponúka bonusy ako cestovať za babku.

Dôležité upozornenie! Je dosť pravdepodobné, že ak ste zaočkovaní proti smiechu a dobrej nálade,

nevznikne u vás pri čítaní žiadna reakcia.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
427256
Názov
Úsmevné pocitopisy - Kuba, Nepál, Guatemala, Mexik
EAN/ISBN
9788081974076
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Veronika Kapcová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2021/12
Rozsah
200
Rozmer
215×152×15 mm
Hmotnosť
0,49
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
16%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Úsmevné pocitopisy - Kuba, Nepál, Guatemala, Mexiko, Indonézia zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.