Autizmus od A po S

Daniela OstatníkováIKAR2022/03 SVK slovensky

Kniha: Autizmus od A po S - 1. vydanie - Daniela Ostatníková
25,10
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 426597
Ušetríte až 4,80 € z bežnej ceny 29,90
A navyše získate 25 vernostných bodov

Kniha: Autizmus od A po S

Povedomie o poruchách autistického spektra sa na Slovensku každým rokom zvyšuje. Pribúdajú poznatky o biologických a environmentálnych faktoroch, ktoré prispievajú k prejavom autizmu, aj o možnostiach pozitívne ovplyvniť vývin mozgových funkcií. Je veľmi potrebné, aby boli na dosah nielen odborníkom, ale aj rodičom a laickej verejnosti. To bola hlavná motivácia na vytvorenie publikácie Autizmus od A po S.

Počas pandémie sa podarilo dať dokopy skvelý tím autorov s dlhoročnými skúsenosťami v problematike. Tvorí ho vyše dvadsať renomovaných odborníkov, editorkou je Prof. MUDr. Daniela Ostatníková, PhD. Títo lekári, vedci, detskí psychiatri, klinickí psychológovia, logopédi či liečební a špeciálni pedagógovia venujú deťom s autizmom veľkú časť života. V knihe sprostredkúvajú svoje poznatky i skúsenosti s diagnostikou autizmu aj s na dôkazoch založenými intervenciami pri liečbe tejto neurovývinovej poruchy. Takisto ponúkajú praktické usmernenia pre deti a dospelých s poruchami autistického spektra. Text obsahuje aj svedectvá rodičov, ktoré upozorňujú, aké dôležité a užitočné je stať sa vnímavými pre potreby ľudí s touto poruchou a ich rodiny.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
426597
Názov
Autizmus od A po S
EAN/ISBN
9788055181295
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Daniela Ostatníková
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2022/03
Rozsah
440
Rozmer
170×233 mm
Hmotnosť
1,20
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
16%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Autizmus od A po S zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.