Dohviezdny večer

kolektiv

Slovenské literárne centrum2021 SVK Slovensky

Kniha: Dohviezdny večer - kolektiv
Svoj vianočný príbeh napísalo 25 slovenských autorov a autoriek
Katalógové číslo: 426487
Ušetríte až 2,74 € z bežnej ceny 17,00
A navyše získate 14 vernostných bodov
14,26
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Dohviezdny večer

Svoj vianočný príbeh napísalo 25 slovenských autorov a autoriek. V knihe sa ukrýva mnoho prekvapení pre deti aj dospelých.

Dozvieme sa z nej, kde býva Ježiško, aký darček je najlepším darčekom na svete, koľko existuje vesmírov, komu sa v očiach trblietajú súhvezdia, a veľa iného o tajomnej spolupatričnosti medzi ľuďmi a zvieratami. A čo znamená poetický názov Dohviezdny večer? Naši predkovia tak hovorili Štedrému dňu. Vyjadruje to, že každý z nás má na nebi svoju vlastnú hviezdu, ktorá keď sa rozžiari, ako tá betlehemská, treba si spolu s najbližšími sadnúť k sviatočnému stolu a do jeho stredu položiť lásku. Mirka Ábelová Peter Balko Jana Bodnárová Veronika Dianišková Denisa Fulmeková Gabriela Futová Daniel Hevier Marta Hlušíková Branislav Jobus Peter Karpinský Viliam Klimáček Monika Kompaníková Uršuľa Kovalyk Eva Luka Dominika Madro Mária Modrovich Agda Bavi Pain Pero Le Kvet Dana Podracká Ján Púček Toňa Revajová Vanda Rozenbergová Peter Šulej Ján Uličiansky Eva Urbanová

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
426487
Názov
Dohviezdny večer
EAN/ISBN
9788081191404
Forma
Pevná
Autor
kolektiv
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2021
Rozsah
201
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
16%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Dohviezdny večer zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.