Petra Feriancová Antika

Tiago de Abreu Pinto

SLOVART2021/12 SVK Slovensky

Kniha: Petra Feriancová Antika - Tiago de Abreu Pinto
Katalógové číslo: 425336
Ušetríte až 1,62 € z bežnej ceny 19,95
A navyše získate 18 vernostných bodov
Kolekcia titulov: Zoznam publikácií podporených FPU

Zoznam publikácií podporených FPU

AKTUALIZOVANÉ! Tento zoznam bol doplnený a aktualizovaný 15. marca 2023 a obsahuje tituly, ktoré boli vydané s podporou… Zistiť viac...
18,33
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Petra Feriancová Antika

Petra Feriancová (1977) je súčasná slovenská výtvarníčka, spisovateľka a kurátorka. Pracuje v médiu fotografie, sochy a inštalácie a venuje sa tvorbe kníh. Často využíva osobné archívy svojich najbližších a iné materiály, ktoré interpretuje a nelineárne preskupuje. V roku 2013 zastupovala Slovensko a Českú republiku na 55. bienále v Benátkach s projektom An Order of Things. V roku 2011 absolvovala rezidenčný pobyt v The International Studio and Curatorial Program (ISCP) v New Yorku a v roku 2010 sa stala laureátkou Ceny Oskára Čepana pre mladých výtvarných umelcov a umelkyne.

Petra Feriancová tvorí v intenciách postprodukcie. Ťažiskom jej tvorby je konceptualizácia vlastných emocionálnych reakcií v procesoch vnímania a pamäte, ako aj skúmanie podmienok ich vyjadrenia. Pracuje prevažne so súbormi už hotových obrazov a textov, ktoré nanovo interpretuje a metodicky zamieňa. Zmyslom tejto manipulácie s obrazovým či diskurzívnym podkladom je vzbudiť u diváka autentickú afektívnu reakciu.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
425336
Názov
Petra Feriancová Antika
EAN/ISBN
9788055653501
Forma
Tvrdá, bez prebalu, lesklá
Autor
Tiago de Abreu Pinto
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2021/12
Rozsah
104
Rozmer
210×297 mm
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
8%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Petra Feriancová Antika zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.