Svedectvo o živote v KĽDR

Kniha: Svedectvo o živote v KĽDR - Nina Špitálníková
Katalógové číslo: 424341
Ušetríte až 1,45 € z bežnej ceny 12,99
A navyše získate 11 vernostných bodov
11,54
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Svedectvo o živote v KĽDR

Dianie v Severnej Kórei pozorne sledujú médiá a politici na celom svete, napriek tomu sa k nám z tejto krajiny dostáva len veľmi obmedzené a cenzurované množstvo informácií. Kniha koreanistky Niny Špitálníkovej, ktorá prináša sedem rozhovorov so severokórejskými utečencami, preto predstavuje mimoriadne cenný a unikátny príspevok k poznaniu jedného z najtuhších autokratických režimov na svete. Ako funguje severokórejská indoktrinácia? Čo pre tamojšie obyvateľstvo predstavuje trojica zbožštených vodcov? Aký je rozdiel medzi životom na dedine a v meste? Na tieto a mnohé ďalšie otázky nájdete odpoveď v strhujúcich výpovediach siedmich silných osobností, ktoré sa rozhodli riskovať vlastný život, utiecť z KĽDR - a spoznať slobodu. Nina Špitálníková (* 1987) vyštudovala kóreanistiku na Filozofickej fakulte Univerzity Karlovej, teraz študuje odbor orálnej histórie – súčasné dejiny na Fakulte humanitných štúdií Univerzity Karlovej. Ako prvá žena zo Západu absolvovala stáž na Kim Il-sungovej univerzite v Pchjongjangu a svoje zážitky pretavila do knihy Medzi dvoma Kimami (2017). V roku 2021 bola kniha Svedectvo o živote v KĽDR vyznamenaná cenou Magnesia Litera.
Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
424341
Názov
Svedectvo o živote v KĽDR
EAN/ISBN
9788074228254
Forma
Tvrdá, s prebalom, lesklá
Autor
Nina Špitálníková
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2021/11
Rozsah
264
Rozmer
148×205 mm
Hmotnosť
0,44
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
11%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Svedectvo o živote v KĽDR zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.