Nebezpečné puto

Sandra Brownová

Slovenský spisovateľ2022/01 SVK Slovensky

Kniha: Nebezpečné puto - 1. vydanie - Sandra Brownová
Katalógové číslo: 422166
Ušetríte až 1,83 € z bežnej ceny 13,90
A navyše získate 12 vernostných bodov
12,07
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Nebezpečné puto

V najnovšom románe Nebezpečné puto Sandra Brown opäť suverénne dokázala svoje rozprávačské majstrovstvo. Čitatelia sa môžu tešiť na vynikajúci romantický triler, ktorý ich vtiahne do siete prísne strážených tajomstiev a udrží v napätí až do šokujúceho konca.

Keď sa pred dvadsiatimi rokmi štyria muži dohodli, že spoločne vylúpia obchod, zrejme si svoje životy predstavovali inak. Po úspešnej krádeži pol milióna dolárov sa však v priebehu jedinej noci všetko zvrtlo. Jeden z nich skončil do rána vo väzení za iný zločin, druhý v nemocnici, tretí bol mŕtvy a štvrtý z nich, otec dvoch dcér Joe Maxwell, zrejme zmizol spolu s lupom a už o ňom nikto nepočul.

Malé mestečko po nevyriešenom zločine žije ďalej svojím životom, kým sa do prázdneho rodičovského domu nevráti Maxwellova mladšia dcéra Arden. Skutočnosť, že je tehotná, úplne sama a navyše na verejnosti nešťastne potratila, je len voda na mlyn miestnym klebetám.

Arden nemá ani potuchy, že dvaja otcovi bývalí komplici pozorne sledujú každý jej krok. Prečo sa Arden po rokoch vrátila a čo vlastne vie? Tuší niečo o nebezpečnom pute, ktoré spája oboch mužov s jej otcom a s ťaživým tajomstvom?

Prekladateľka: Barbora Andrezálová

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
422166
Názov
Nebezpečné puto
EAN/ISBN
9788022023399
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Sandra Brownová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2022/01
Rozsah
320
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Nebezpečné puto zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.