Neznášam behanie, pridáte sa? Ako začať a už neprestať so záľubou, ktorá sa prieči zdravému rozumu - Brendan Leonard Kniha | kníhkupectvo Literama.sk

Neznášam behanie, pridáte sa?

Ako začať a už neprestať so záľubou, ktorá sa prieči zdravému rozumu

Brendan LeonardNakladatelství AURORA2021/10 SVK slovensky

Kniha: Neznášam behanie, pridáte sa? - Ako začať a už neprestať so záľubou, ktorá sa prieči zdravému rozumu - 1. vydanie - Brendan Leonard
9,74
Do Vianoc: ÁNO
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 421880
Ušetríte až 2,16 € z bežnej ceny 11,90
A navyše získate 9 vernostných bodov

Kniha: Neznášam behanie, pridáte sa?

Ako začať a už neprestať so záľubou, ktorá sa prieči zdravému rozumu

Brendan Leonard neznáša beh. Neznáša ho tak oduševnene, že sa mu raz podarilo zabehnúť 52 maratónových behov za 52 týždňov. Teraz sa s vami podelí o všetko, čo o tomto športe vie, aby ste ho mohli neznášať spolu s ním.

Knižka Neznášam behanie, pridáte sa? je plná múdrostí, humoru, osobitého štýlu, tipov, citátov a obsahuje tiež viac než šesťdesiat názorných diagramov. Mentor, v ktorom sa sčasti nájde každý, v nej čitateľovi odovzdá dôležité posolstvo o motivácii.

Leonard pri opise búrlivého vzťahu, aký väčšina bežcov s týmto športom má, trafil klinec po hlavičke. Veľmi dobre vie, aké náročné je vyteperiť sa z gauča; učí nás, ako byť v pohode aj s nepohodlím, a odobrí vám i striedanie behu s chôdzou. Je ochotný sa podeliť o všetko, čo sa naučil. Opakuje si pri tom mantru: Jednoducho, ľahko, elegantne a rýchlo, a nezabúda podotknúť, že každé bežiace telo je telo bežca.

Leonard navyše ovláda i bežeckú prax od tréningových metód až po rady pri nezdaroch alebo zraneniach. Prináša odpoveď dokonca i na veľkú otázku, ktorú si občas kladú mnohí: Prečo behám? Je to jednoduché.

Beh nám pomáha porozumieť záväzku, vybudovať si trpezlivosť, objaviť sebadisciplínu, nájsť psychickú odolnosť a dokázať sebe samým, že zvládneme aj niečo náročné. V neposlednom rade tiež pomôže aj spáliť to schrúmané extra veľké balenie čipsov.

Od prípravy na to najlepšie i najhoršie, cez vytrvanie v najťažších chvíľach behu, až po nájdenie zmyslu celého vášho behania... Brendan Leonard s čitateľom prejde (a prebehne) všetky aspekty začínania a udržiavania dobrého vzťahu s behom.

Nájsť dôvod, prečo beháme/beháte - už to je úspechom Keď mám pocit, že je toho na mňa v živote priveľa alebo som príliš zaneprázdnený, aby som išiel behať, idem aj tak, lebo viem, že sa vždy stanú dve veci:

1.Po piatich až desiatich minútach behu nepríjemné pocity zmiznú.

2.Pätnásť minút po dobehnutí budem vidieť vo svete viac nádeje ako päť minút pred začiatkom. Ak by som z behu mal len túto jedinú výhodu, stále by to stálo za to.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
421880
Názov
Neznášam behanie, pridáte sa?
Podnázov
Ako začať a už neprestať so záľubou, ktorá sa prie
EAN/ISBN
9788082500106
Forma
Brožovaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Brendan Leonard
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2021/10
Rozsah
160
Rozmer
134×178
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
18%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Neznášam behanie, pridáte sa? zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.