Podnik a podnikanie Príklady a prípadové štúdie. Pracovný zošit - Kniha | kníhkupectvo Literama.sk

Podnik a podnikanie

Príklady a prípadové štúdie. Pracovný zošit

Stanislava Deáková; Helena Majdúchová; Iveta KufelováWolters Kluwer2021/09 SVK slovensky

Kniha: Podnik a podnikanie - Príklady a prípadové štúdie. Pracovný zošit - Stanislava Deáková; Helena Majdúchová; Iveta Kufelová
14,91
Posledné kusy u vydavateľa. Dodané množstvo a termín negarantujeme.
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 421792
Ušetríte až 0,89 € z bežnej ceny 15,80
A navyše získate 14 vernostných bodov

Kniha: Podnik a podnikanie

Príklady a prípadové štúdie. Pracovný zošit

Tretie vydanie pracovného zošita detailnejšie rozpracúva problematiku, ktorá je obsiahnutá vo vysokoškolskej učebnici s rovnomenným názvom. Oproti druhému vydaniu sú mnohé príklady upravené a pozmenené.

Obsahová naplň pracovného zošita je rozdelená do deviatich kapitol. Každá kapitola vo svojej štruktúre obsahuje charakteristiku základných pojmov a súvislostí potrebných na objasnenie danej problematiky. V nadväznosti na stručný výklad je uvedený vzorový príklad spolu s riešením. Ďalej nasleduje čiastočne riešený príklad určený na rozvoj a kontrolu nadobudnutých vedomostí. Na samostatnú alebo skupinovú prácu na hodinách, ale aj domáce štúdium sú zostavené neriešené príklady.

Kontrolné testy situované v závere jednotlivých kapitol preveria nadobudnuté vedomosti zo štúdia a pri riešení prípadových štúdií sa ponecháva priestor aj na kreativitu a vlastný názor.

Ide o základnú študijnú literatúru určenú na predmet podnik a podnikanie, ktorý sa vyučuje v prvom ročníku bakalárskeho stupňa dennej aj externej formy štúdia na Fakulte podnikového manažmentu Ekonomickej univerzity v Bratislave. Pracovný zošit však možno využiť aj ako odporúčanú literatúru na predmet podnikové hospodárstvo na ostatných fakultách EU v Bratislave, pre záujemcov z hospodárskej praxe môže byť obohatením ich pohľadov a názorov na zložité problémy, ktoré podnikanie a činnosť podnikov so sebou prinášajú.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
421792
Názov
Podnik a podnikanie
Podnázov
Príklady a prípadové štúdie. Pracovný zošit
EAN/ISBN
9788057104056
Forma
Neviazaná, bez prebalu, lesklá
Autor
Stanislava Deáková; Helena Majdúchová; Iveta Kufelová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2021/09
Rozsah
280
Rozmer
210×297 mm
Hmotnosť
0,73
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Posledné kusy u vydavateľa. Dodané množstvo a termín negarantujeme.
Sadzba DPH
10%
Zľava
6%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Podnik a podnikanie zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.