Hello English!

príprava na maturitu z anglického jazyka s časopisom Friendship B2

Miroslava DubanováForeign Language Publications2021 GBR anglicky

Kniha: Hello English! - príprava na maturitu z anglického jazyka s časopisom Friendship B2 - Miroslava Dubanová
15,50
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 421618
Ušetríte až 0,50 € z bežnej ceny 16,00
A navyše získate 15 vernostných bodov

Kniha: Hello English!

príprava na maturitu z anglického jazyka s časopisom Friendship B2

Publikácia HELLO ENGLISH! B2 je primárne určená študentom, ktorí sa pripravujú na maturitnú skúšku z anglického jazyka na úrovni B2, avšak vďaka svojmu flexibilne spracovanému obsahu je mimoriadne vhodná pre všetkých, ktorí si chcú svoje jazykové zručnosti na danej úrovni precvičiť a rozšíriť.

Publikácia obsahuje 25 rozpracovaných maturitných tém, pričom využíva tematicky, jazykovo a rozsahovo vhodné úryvky publikovaných článkov cudzojazyčného časopisu Friendship. Texty preto nie sú samoúčelné, ale môžu čitateľovi poslúžiť ako hodnotný zdroj informácií k danej téme. Súčasťou publikácie sú úlohy, obrázky, nahrávky a tvorivé zadania na ústny a písomný prejav, ktoré môžu výrazne pomôcť študentom pri príprave na maturitnú skúšku. Témy a úlohy v tejto cvičebnici rozvíjajú jazyk v každodenných situáciách, podnecujú študentov k rozširovaniu slovnej zásoby, k reagovaniu na podnety a situácie.

Výhodou tejto cvičebnice pre budúcich maturantov je to, že im dáva možnosť naučiť sa zvládať jednotlivé stratégie pri testovaní, ktoré ich pripravia na reálnu maturitnú skúšku. V závere cvičebnice si študent môže svoje vedomosti a jazykové zručnosti overiť v cvičných maturitných testoch.

Didaktické spracovanie a cieľ cvičebnice zodpovedajú medzinárodnej úrovni ISCED 3. Obsah cvičebnice a tiež jazykové kompetencie sú v súlade s obsahom i cieľmi Štátneho vzdelávacieho programu (tiež jeho inovovanej podoby platnej od školského roku 2020/21) a zároveň zodpovedajú štandardom Spoločného európskeho referenčného rámca.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
421618
Názov
Hello English!
Podnázov
príprava na maturitu z anglického jazyka s časopis
EAN/ISBN
9788097044695
Forma
Brožovaná
Autor
Miroslava Dubanová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2021
Rozsah
216
Rozmer
210×295
Hmotnosť
0,58
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
3%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Hello English! zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.