Škriatulinček, škriatkov synček

Panchita Yusuf KvantPars Artem2021/10 SVK slovensky

Kniha: Škriatulinček, škriatkov synček - 1. vydanie - Panchita Yusuf Kvant
8,94
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 421302
Ušetríte až 1,36 € z bežnej ceny 10,30
A navyše získate 8 vernostných bodov

Kniha: Škriatulinček, škriatkov synček

Kde bolo tam bolo, bol raz jeden dom. Žiaden mestský panelák, ale chalúpka na kraji lesa. Nemala stračiu nôžku a nebývala v nej baba Jaga. No predsa v nej žil ktosi čudesný, ktosi, kto rozumel reči zvierat a ako jeden z mála ľudí dostal zvláštny dar: vidieť, ako sa myši menia na škriatkov. Kto to bol, ten to bol, meno má Babina. Čo značí, že má vnúčika. Aj ten má meno, volá sa Jakubko. Býva s Babinou v jej chalúpke a zdedil po nej jej dar: aj on vidí, ako sa myši menia na škriatkov. Chalúpka, kde spolu bývajú, je krásna, najkrajšia na šírom okolí. Kadekto ju obdivuje, vtáky aj vietor, oblaky aj dážď. No ešte niekto: mačky. Nie obyčajné, ale túlavé. Jedna z nich každý večer pozerá cez okno do Babininej chalúpky, aby videla, čo sa tam deje.
A veru uvidela: dve myšky. Čo robia mačky s myškami, to vie aj najmenšie dieťa. V tomto príbehu je však hlavnou hrdinkou Babina. Ustráži svoje myšky, čo sa menia na škriatkov? Začítajte sa do pôvabnej knižky s krásnymi ilustráciami Betky Kováčovej a zistite, či sa jej to podarilo.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
421302
Názov
Škriatulinček, škriatkov synček
EAN/ISBN
9788081543098
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Panchita Yusuf Kvant
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2021/10
Rozsah
64
Rozmer
200×200
Hmotnosť
0,32
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Škriatulinček, škriatkov synček zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.