Pekáreň s vôňou škorice - Ruth Kvarnström-Jonesová Kniha | kníhkupectvo Literama.sk

Pekáreň s vôňou škorice

Ruth Kvarnström-JonesováMETAFORA2021/10 SVK slovensky

Kniha: Pekáreň s vôňou škorice - Ruth Kvarnström-Jonesová
14,10

Na dopyt
NEDOSTUPNÉ
Katalógové číslo: 421250
Pekáreň s vôňou škorice
Titul je zaradený v tejto sérii

Kniha: Pekáreň s vôňou škorice

Voňavý príbeh o láske a škoricových slimákoch z malebného švédskeho mestečka Halleholm.

Začítajte sa do krásneho voňavého príbehu, ktorého jedinečná atmosféra vás prinúti oddychovať a vychutnávať si aj tie najmenšie radosti života. V idylickom švédskom mestečku Halleholm už na vás čaká príbeh jednej starobylej pekárne plnej vôní, spomienok a zakázanej lásky. Jedného dňa sa Lovisa rozhodne vrátiť z Londýna do rodného mestečka, malebného švédskeho Halleholmu. Po starých rodičoch tu zdedila krásnu historickú budovu z 18. storočia, bývalú pekáreň s kaviarničkou, kde jej dedko Johan piekol svoje vychýrené škoricové slimáky a babička Amelia mala na poschodí krajčírsky ateliér. Bez dlhého premýšľania sa Lovisa rozhodne budovu zrekonštruovať a voňavú pekáreň znovu otvoriť. V tej chvíli však ešte netuší, že okrem pekárne zdedila aj trpké nepriateľstvo medzi dvoma vetvami rodiny.
Najväčšie ťažkosti jej spôsobuje Reuben Halleholm, ktorý ju priam neznáša a intrigami sa ju snaží primäť k tomu, aby v podnikaní neuspela a pekáreň mu predala. Lenže Lovisa sa tak ľahko nevzdáva a je odhodlaná bojovať nielen za svoje sny, ale aj za odkaz svojej milovanej babičky. Podarí sa jej nakoniec zlomiť nenávisť medzi dvoma znepriatelenými rodinami? A ochráni svoje srdce pred láskou, ktorá by mala byť raz a navždy zakázaná?

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
421250
Názov
Pekáreň s vôňou škorice
EAN/ISBN
9788080902162
Forma
Neviazaná, bez prebalu, lesklá
Autor
Ruth Kvarnström-Jonesová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2021/10
Rozsah
384
Rozmer
145×205 mm
Hmotnosť
0,42
Stav
Na dopyt
Sadzba DPH
10%
Zľava
10%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Pekáreň s vôňou škorice zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.