Mikrobióm - Návod na to, ako si správnym výberom stravy môžeme zachrániť život - doc. MUDr. Ladislav Kužela, Mgr. Zuzana Čižmáriková Kniha | kníhkupectvo Literama.sk

Mikrobióm - Návod na to, ako si správnym výberom stravy môžeme zachrániť život

Máte na dosah s pomocou červených mikróbov

doc. MUDr. Ladislav Kužela, Mgr. Zuzana ČižmárikováIKAR2021/12 SVK slovensky

Kniha: Mikrobióm - Návod na to, ako si správnym výberom stravy môžeme zachrániť život - Máte na dosah s pomocou červených mikróbov - 1. vydanie - doc. MUDr. Ladislav Kužela, Mgr. Zuzana Čižmáriková
14,68
Do Vianoc: ÁNO
Predobjednávka. Po vydaní vyexpedujeme do 4 dní.
Novinka, vychádza 9.12.2021, o 12 dní
Katalógové číslo: 421235
Ušetríte až 2,22 € z bežnej ceny 16,90
A navyše získate 14 vernostných bodov

Kniha: Mikrobióm - Návod na to, ako si správnym výberom stravy môžeme zachrániť život

Máte na dosah s pomocou červených mikróbov

Už Hippokrates povedal, že všetky choroby sídlia v črevách. Ľudstvu trvalo viac než 2 400 rokov, kým túto pravdu dokázalo podoprieť faktami. Autori mimoriadne úspešnej knihy Zdravé črevo a trávenie, doc. Ladislav Kužela, PhD. a Zuzana Čižmáriková, PhD, sa v tejto knihe podujali prebádať fascinujúce prostredie ľudskej mikrobioty. A keďže si tento uznávaný gastroenterológ aj na vlastnej koži vyskúšal, akú zázračnú moc má nad človekom strava, oprávnene môže konštatovať, že k zdraviu sa dokážeme doslova dobre a chutne prejesť. Mikroorganizmy v našom čreve ovplyvňujú nielen zdravie našej tráviacej sústavy, ale aj našu imunitu, metabolizmus, výkonnosť či dokonca psychiku. Od stavu nášho črevného mikrobiómu záleží, či sa u nás prejavia niektoré závažné civilizačné a chronické choroby, obezita, alergie alebo intolerancie. Preto by sme sa mali o svojich črevných „priateľov“ dobre starať a poskytnúť im, čo potrebujú – a to je strava s čo najrozmanitejšou rastlinnou vlákninou. Mali by sme jesť tak, akoby od toho závisel náš život. Pretože závisí.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
421235
Názov
Mikrobióm - Návod na to, ako si správnym výberom s
Podnázov
Máte na dosah s pomocou červených mikróbov
EAN/ISBN
9788055181226
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
doc. MUDr. Ladislav Kužela, Mgr. Zuzana Čižmáriková
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2021/12
Rozsah
144
Rozmer
233×170×17 mm
Stav
Novinka
Dostupnosť
Predobjednávka. Po vydaní vyexpedujeme do 4 dní.
Dátum vydania
9.12.2021
Sadzba DPH
10%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!

Titul v predpredaji nie je možné zatiaľ hodnotiť hviezdičkami, môžeš však pokojne pridať svoj komentár alebo očakávania:

Odoslať
Mikrobióm - Návod na to, ako si správnym výberom stravy môžeme zachrániť život zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.