Som Baťa - dokážem to - Jozef Banáš Kniha | kníhkupectvo Literama.sk

Som Baťa - dokážem to

Jozef BanášIKAR2021/10 SVK slovensky

Kniha: Som Baťa - dokážem to - 1. vydanie - Jozef Banáš
13,50
Predobjednávka. Po vydaní vyexpedujeme do 4 dní.
Novinka, vychádza 18.10.2021, o 23 dní
Katalógové číslo: 420467
Ušetríte až 3,40 € z bežnej ceny 16,90
A navyše získate 13 vernostných bodov
Akcia: Novinky v NAJ cene!
Novinky v NAJ cene!
Zľava! Akcia!

Kniha: Som Baťa - dokážem to

Po motivačnom románe Prebijem sa! Štefánik prináša Jozef Banáš príbeh najúspešnejšieho česko-slovenského a jedného z najúspešnejších svetových podnikateľov – Tomáša Baťu zakladateľa. Keď mu na základnej škole učiteľ ponúkol namiesto nedostatočnej dostatočnú, ak zreálni slohovú prácu s témou Môj sen, Tomáš odmietol: „Vy si nechajte svoju dostatočnú a ja si nechám svoj sen.“ Vyjadril ho jedinou vetou: „ Raz budem obúvať celý svet.“ O štyridsať rokov ten svet už obúval. Ako to dokázal? Ako začal, vytrval a zvíťazil? Hlbokou vierou vo svoj cieľ, v seba samého, vo svoju vôľu a odvahu. Slovo bolo preňho predohrou činu, nekupoval mozgy a ruky ľudí, ale získaval si ich srdcia, namiesto rečí šiel osobným príkladom. Desatoro bolo preňho základným životným a podnikateľským princípom. Podnikateľ Martin Cirbus o románe hovorí: „S touto knihou nemôžete byť neúspešný. Prečítal som veľa motivačných románov, ale tento je najlepší. Prečo? Lebo u Banáša rovnako ako u Baťu platí: Pre nás je dobré len to najlepšie!“

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
420467
Názov
Som Baťa - dokážem to
EAN/ISBN
9788055180427
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Jozef Banáš
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2021/10
Rozsah
480
Stav
Novinka
Dostupnosť
Predobjednávka. Po vydaní vyexpedujeme do 4 dní.
Dátum vydania
18.10.2021
Sadzba DPH
10%
Zľava
20%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!

Titul v predpredaji nie je možné zatiaľ hodnotiť hviezdičkami, môžeš však pokojne pridať svoj komentár alebo očakávania:

Odoslať
Som Baťa - dokážem to zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.