Diabol a temné vody

Stuart TurtonSlovenský spisovateľ2021/10 SVK slovensky

Kniha: Diabol a temné vody - 1. vydanie - Stuart Turton
12,50
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Skvelá zmes histórie, klasickej detektívky a gotického hororu
Katalógové číslo: 419489
Ušetríte až 2,40 € z bežnej ceny 14,90
A navyše získate 12 vernostných bodov

Kniha: Diabol a temné vody

Po obrovskom úspechu svojej prvej knihy Sedem smrtí Evelyn Hardcastlovej Stuart Turton opäť ponúka čitateľom rovnako pozoruhodnú knihu, ktorá stiera hranice žánrov a invenčne spája to najlepšie z historického románu, klasickej detektívky a gotického hororu. záhadná vražda uprostred oceána dvojica svojráznych detektívov démon, ktorý môže a nemusí existovať Píše sa rok 1634 a Samuela Pippsa, najlepšieho detektíva na svete, prepravujú obchodnou loďou Saardam z východindickej Batávie do Amsterdamu, kde ho majú súdiť a popraviť za zločin, o ktorom nikto nič netuší a nie je ani isté, či ho Pipps vôbec spáchal. Sprevádza ho oddaný strážca a pomocník Arent Hayes, ktorý je odhodlaný dokázať priateľovu nevinu. Len čo vyplávajú na šíre more, začne sa na osadenstvo lode valiť jedna pohroma za druhou. Po palube sa zakráda tajomný prízrak. Na lodných plachtách sa zjavuje záhadný symbol. Ktosi vyzabíja všetok dobytok. Pasažierov trápia zlovestné odkazy, ktoré im sľubujú diabolské zázraky a predpovedajú smrť troch ľudí vrátane Samuela Pippsa. Môže mať toto všetko na svedomí démon? Dokáže Arent s pomocou uväzneného priateľa rozlúštiť záhadu z dávnej minulosti, ktorá spája pasažierov Saardamu a hrozí, že potopí loď a všetci na jej palube zahynú?

Prekladateľka: Diana Ghaniová

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
419489
Názov
Diabol a temné vody
EAN/ISBN
9788022023337
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Stuart Turton
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2021/10
Rozsah
424
Rozmer
206×135×20 mm
Hmotnosť
0,38
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
16%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Diabol a temné vody zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.