Nový funkčný tréning pre športovcov

Michael Boyle

Zelený kocúr2021/08 SVK Slovensky

Kniha: Nový funkčný tréning pre športovcov - 1. vydanie - Michael Boyle
Katalógové číslo: 419115
Ušetríte až 1,94 € z bežnej ceny 17,50
A navyše získate 15 vernostných bodov
15,56
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Nový funkčný tréning pre športovcov

Trénujte s najnižším rizikom úrazu pre dosiahnutie najvyššieho výkonu. S týmto vydaním Nového funkčného tréningu pre športovcov dosiahnete najlepšie výsledky na kurte, ihrisku, trati a žinenkách, nielen v posilňovni.

Michael Boyle, jeden z popredných koučov športovej výkonnosti, predstavuje koncepty, metódy, cviky a programy, ktoré maximalizujú pohyby športovca počas súťaže. So sériou funkčných hodnotení presne navrhnete špecifický plán pre každého športovca. Progresie posilňujúce cviky dolnej, strednej a hornej časti tela, a napokon aj celého tela, upevňujú rovnováhu, propriocepciu, stabilitu, silu a výbušnosť športovca potrebnú na to, aby vo svojom športe vynikal. Vzorové programy pomáhajú prispôsobovať individuálne tréningové plány podľa potrieb a zabezpečujú všetky stránky príprav na fyzický výkon.

Boyleove odporúčania pri navrhovaní programov, používaní masážneho valca, strečingu a dynamickej rozcvičky vychádzajú z najnovších výskumov a bohatých skúseností.

V knihe Nový funkčný tréning pre športovcov ide o viac než len tradičné opisy a výklady cvičení. Sú tam zahrnuté farebné kombinácie základných cvikov vo vysokom rozlíšení či online prístup k video ukážkam, komentárom a analýzam kľúčových cvikov.

Nový funkčný tréning pre športovcov je vylepšená a rozšírená verzia originálnej Boyleovej práce, ktorá vyšla pred viac než desiatimi rokmi. Toto vydanie ponúka využitie najnovších poznatkov o funkčnom tréningu pre vaše špecifické ciele.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
419115
Názov
Nový funkčný tréning pre športovcov
EAN/ISBN
9788089761791
Forma
Brožovaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Michael Boyle
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2021/08
Rozsah
304
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
11%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Nový funkčný tréning pre športovcov zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.