Kaviareň U anjela Nové časy - Anne Jacobsová alias Lamballe Marie Kniha | kníhkupectvo Literama.sk

Kaviareň U anjela

Nové časy

Anne Jacobsová alias Lamballe MarieAKTUELL2021/08 SVK slovensky

Kniha: Kaviareň U anjela - Nové časy - 1. vydanie - Anne Jacobsová alias Lamballe Marie
13,65
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 418790
Ušetríte až 2,25 € z bežnej ceny 15,90
A navyše získate 13 vernostných bodov

Kniha: Kaviareň U anjela

Nové časy

Strhujúci príbeh dynastie majiteľov obľúbenej kaviarne vo víre udalostí 20. storočia. Druhá svetová vojna sa skončila a kaviareň U anjela, kedysi miesto stretávania významných osobností mesta, zostala akoby zázrakom ušetrená. Keď však Hilda Kochová a jej matka Elsa chcú podnik znovu otvoriť, mladý mier narušia prvé konflikty...

Wiesbaden 1945. Mladá Hilda nevie uveriť svojmu šťastiu. Vojna sa skončila a kaviareň U anjela zostala ako zázrakom neporušená. Napriek všetkým prekážkam chce, aby sa tento rodinný podnik znovu stal obľúbeným miestom stretávania významných osobností, ako to bolo v minulosti. Čoskoro sa však vyskytnú prvé konflikty. Keď do kaviarne príde krásna mladá žena a predstaví sa ako jej sesternica Luisa, vzbudí to u Hildy nedôveru. Kto je táto záhadná Luisa, ktorá sa do Wiesbadenu pretĺkla až z Východného Pruska? Narastajúca rivalita medzi obidvoma ženami narúša harmonickú atmosféru v kaviarni. Napokon však Hilda a Luisa zistia, že majú čosi spoločné: tajomstvo z vojnových čias, ktorého sa neprestali obávať...

Nemecká spisovateľka Marie Lamballe (občianskym menom Anne Jacobsová) vyrastala vo Wiesbadene, kde jej rodičia pôsobili ako herci v Štátnom divadle. Vyštudovala literatúru a jazyky a po skončení štúdia začala písať, spočiatku poviedky, neskôr divadelné hry, scenáre a romány. V súčasnosti žije ako spisovateľka na voľnej nohe neďaleko Frankfurtu nad Mohanom a pod rozličnými pseudonymami uverejnila viacero románov medzi nimi niekoľko úspešných bestsellerov časopisu Spiegel.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
418790
Názov
Kaviareň U anjela
Podnázov
Nové časy
EAN/ISBN
9788089873326
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Anne Jacobsová alias Lamballe Marie
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2021/08
Rozsah
368
Rozmer
145×227
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
14%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Kaviareň U anjela zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.