Cvičenie ako liek

Zdravie a čchi-kung

Zuna Vesan KozánkováIKAR2021/10 SVK slovensky

Kniha: Cvičenie ako liek - Zdravie a čchi-kung - 1. vydanie - Zuna Vesan Kozánková
16,70
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 417888
Ušetríte až 3,20 € z bežnej ceny 19,90
A navyše získate 16 vernostných bodov

Kniha: Cvičenie ako liek

Zdravie a čchi-kung

Zuna Vesan Kozánková vo svojej najnovšej knihe Cvičenie ako liek, rovnako ako vo svojich predchádzajúcich dvoch dielach TAO – Cesta ku zdraviu a MERIDIÁNY – Dráhy života, potvrdzuje svoju povesť veľkej propagátorky taoizmu a čínskej medicíny, a tiež dlhoročnej a skúsenej praktičky v oblasti čchi-kungu a pohybovej pedagogiky. Okrem mimoriadneho odborného vzdelania v čínskej medicíne, ale rovnako aj v mnohých oblastiach západnej medicíny, disponuje výnimočnou schopnosťou pútavo a jasne písať a vysvetľovať. Dokáže tak laikom teoreticky i prakticky sprístupniť túto nesmierne bohatú problematiku. Kniha je písaná ľahkým štýlom, ale pritom odborne a zrozumiteľne, takže sa číta jedným dychom. Verím, že čitateľov nadchne a vzbudí v nich záujem o ďalšie štúdium čchi-kungu a inšpiruje ich k pravidelnej práci s energiou čchi a jej kultivovaním. Je to síce dlhá cesta, ale odmena v podobe pevného zdravia isto stojí za to. MUDr. Jozef Šmírala – akupunkturista a rehabilitačný lekár

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
417888
Názov
Cvičenie ako liek
Podnázov
Zdravie a čchi-kung
EAN/ISBN
9788055180250
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Zuna Vesan Kozánková
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2021/10
Rozsah
216
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
16%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Cvičenie ako liek zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.