Zachránená z pekla

Ania GoledzinowskaZAEX2021 SVK slovensky

Kniha: Zachránená z pekla - Ania Goledzinowska
6,62
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 416307
Ušetríte až 1,28 € z bežnej ceny 7,90
A navyše získate 6 vernostných bodov

Kniha: Zachránená z pekla

Zachránená z pekla je životopisná kniha, publikovaná s veľkým úspechom v mnohých krajinách Európy. V roku 2013 získala v Poľsku prestížnu cenu Fénix za najlepšiu knihu pre mladých. V príbehu Ania neúnavne hľadá lásku, šťastie a radosť zo života, ktorý bol pre ňu navždy stratený. Rozprávanie sa začína v Poľsku, kde jedno malé dievčatko sníva o živote na rozprávkovom zámku, no namiesto toho spozná jeho krutú a pomstychtivú tvár. Je záznamom o ceste do zasľúbenej zeme Talianska, ktorá je však pre toto ešte stále maloleté dievča poznačená množstvom nešťastných príhod. Je to príbeh, ktorý rozpráva o sile snov a o tom, aké je dôležité nikdy sa nevzdávať. Ania zažíva diskrimináciu a zneužívanie, obmedzovanie osobnej slobody a čelí samovražedným sklonom. Sexuálne obťažovanie, alkohol, drogy, nočný život a tisíce falošných priateľov bez chrbtovej kosti sú protivníkmi, proti ktorým osamotená Ania bojuje v snahe nájsť samu seba. Jej príbeh prevracia naruby staré známe klišé, že život sa dá zvládnuť len vďaka kompromisom. Otvára sa pred ňou úplne nová, neočakávaná cesta, ktorá sľubuje inú budúcnosť. Cesta, ktorá sa končí rovno pred dverami srdca.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
416307
Názov
Zachránená z pekla
EAN/ISBN
9788081920738
Forma
Brožovaná
Autor
Ania Goledzinowska
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2021
Rozsah
224
Hmotnosť
0,27
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
16%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Zachránená z pekla zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.