Životom na zelenú - Matthew McConaughey Kniha | kníhkupectvo Literama.sk

Životom na zelenú

Matthew McConaugheyMOTÝĽ2021/08 SVK slovensky

Kniha: Životom na zelenú - 1. vydanie - Matthew McConaughey
12,54

Novinka, vychádza 10.11.2021, o 15 dní
NEDOSTUPNÉ
Katalógové číslo: 415862

Kniha: Životom na zelenú

Nezvyčajné memoáre oscarového herca Matthewa McConaugheyho obsahujú pol storočia úvah a životných lekcií, sú nasiaknuté nenúteným šarmom i emóciami a oslavujú myšlienku, že to, čo nás napĺňa, je cesta a nie cieľová destinácia. V tejto knihe sa snúbia zábavný životopis, príjemný dobrodružný román, veselé príhody zo života, filozofická príručka propagujúca lásku a rodinu s neprikrášleným opisom duchovného a osobného obrodenia. Ako hovorí sám autor, je to kniha o tom, ako vo svete, ktorý nám zvyčajne hovorí nie, získať viac "áno" a o tom, ako rozoznať, kedy by mohlo byť "nie" vlastne preoblečeným "áno". Je to kniha o chytaní zelených na semafore života s vedomím, že všetky oranžové a červené sa nakoniec taktiež zmenia na zelenú. Je to ľúbostný list životu.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
415862
Názov
Životom na zelenú
EAN/ISBN
9788081642593
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Matthew McConaughey
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2021/08
Rozsah
310
Stav
Novinka
Sadzba DPH
10%
Zľava
21%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Životom na zelenú zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.