Trinásť mužov, dvadsať žien (antológia Pars Artem 2021)

Pars Artem2021/07 SVK slovensky

Kniha: Trinásť mužov, dvadsať žien (antológia Pars Artem 2021) - 1. vydanie
11,44
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 415773
Ušetríte až 3,06 € z bežnej ceny 14,50
A navyše získate 11 vernostných bodov
Kolekcia titulov: Zoznam publikácií podporených FPU

Zoznam publikácií podporených FPU

AKTUALIZOVANÉ! Tento zoznam bol doplnený a aktualizovaný 9. mája 2022 a obsahuje tituly, ktoré boli vydané s podporou FP… Zistiť viac...

Kniha: Trinásť mužov, dvadsať žien (antológia Pars Artem 2021)

Súbor poviedok a básní Milý čitateľ, antológia, ktorú si práve vzal do rúk, pochádza z dvoch autorských zdrojov: z pera vybraných členov združenia internetových autorov Pars Artem, ktorí už majú za sebou publikované knihy, a z príspevkov finalistov literárnej súťaže Pars Poetry, ktorú Združenie internetových autorov Pars Artem organizuje. Ak si sa zamyslel nad hádankou, čo sa skrýva za názvom tejto knihy, odpoveď je jednoduchá. Do antológie prispelo dvadsať žien a trinásť mužov. Pozývame Ťa do ich autorského sveta, ukrytého v písmenkách tejto knihy. Internetoví autori sa nedajú zaškatuľkovať do vopred pripravených schém, čo je „in“ a čo nie, resp. čo spadá do súčasných umeleckých trendov, alebo nie. Internet nie je ani potok, ani rieka, dokonca ani more, je to oceán a ak má brehy, tak niekde veľmi ďaleko. Preto sa v ňom našlo pár pozoruhodných autorov, na ktorých žiadne škatuľkovanie nesedelo. Ich tvorbu Ti, milý čitateľ, ponúka táto kniha.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
415773
Názov
Trinásť mužov, dvadsať žien (antológia Pars Artem
EAN/ISBN
9788089939299
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2021/07
Rozsah
204
Rozmer
206×206×17 mm
Hmotnosť
0,51
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
21%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Trinásť mužov, dvadsať žien (antológia Pars Artem 2021) zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.