Hravá Geografia 5 učebnica - Kniha | kníhkupectvo Literama.sk

Hravá Geografia 5 učebnica

TAKTIK2021/07 SVK slovensky

Kniha: Hravá Geografia 5 učebnica - 1. vydanie
9,72
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 415376
Ušetríte až 1,48 € z bežnej ceny 11,20
A navyše získate 9 vernostných bodov

Kniha: Hravá Geografia 5 učebnica

Učebnica Hravá geografia 5 rozvíja kľúčové témy z oblasti geografie, určené pre 5. ročník základných škôl. Je vypracovaná v súlade s požiadavkami vzdelávacieho štandardu. Hravá geografia 5 žiakom poodhalí informácie o nekonečnom vesmíre a bližšie im predstaví našu Planétu Zem. Piataci sa dozvedia viac o jej atmosfére i biosfére, obyvateľstve, sídlach, hospodárstve či ochrane životného prostredia. Učebnica sa vyznačuje tvorivosťou, obsahovou a typologickou pestrosťou a pozitívne motivuje žiakov k nadobúdaniu vedomostí. Piatakom ponúka priestor aj pre ďalšie širšie objavovanie prostredníctvom geografických čítaniek či krátkych rubrík Vieš že..., ktoré disponujú rôznymi zaujímavosťami, vďaka ktorým si môžu rozšíriť svoje obzory a lepšie sa v téme orientovať. V učebnici je k dispozícii aj množstvo odkazov na internetové stránky či videá v podobe QR kódov, ktoré si žiaci môžu pohotovo pozrieť a lepšie si predstaviť či porozumieť procesom odohravajúcim sa na našej planéte a vo vesmíre.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
415376
Názov
Hravá Geografia 5 učebnica
EAN/ISBN
9788081802263
Forma
Brožovaná
Poznámka
1. vydanie
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2021/07
Rozsah
132
Rozmer
297×210×7 mm
Hmotnosť
0,51
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Hravá Geografia 5 učebnica zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.