Hravá Geografia 6 učebnica - Kniha | kníhkupectvo Literama.sk

Hravá Geografia 6 učebnica

TAKTIK2021/07 SVK slovensky

Kniha: Hravá Geografia 6 učebnica - 1. vydanie
9,72
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 415370
Ušetríte až 1,48 € z bežnej ceny 11,20
A navyše získate 9 vernostných bodov

Kniha: Hravá Geografia 6 učebnica

"Učebnica Hravá geografia 6 rozvíja kľúčové témy z oblasti geografie, určené pre 6. ročník základných škôl. Je vypracovaná v súlade s požiadavkami vzdelávacieho štandardu. Hravá geografia 6 predstaví šiestakom Afriku aj Áziu v ich bohatej rozmanitosti. Žiaci sa tak dozvedia viac o geografickej polohe oboch svetadielov na zemeguli, bližšie spoznajú charakteristické prírodné podmienky, kultúru a spôsob života obyvateľov, hospodárstvo, ale aj aktuálne problémy, ktoré Afriku a Áziu trápia. Učebnica sa vyznačuje tvorivosťou, obsahovou a typologickou pestrosťou a pozitívne motivuje žiakov k nadobúdaniu vedomostí. Šiestakom ponúka priestor aj pre ďalšie širšie objavovanie prostredníctvom geografických čítaniek či krátkych rubrík Vieš že..., ktoré disponujú rôznymi zaujímavosťami, vďaka ktorým si môžu rozšíriť svoje obzory a lepšie sa v téme zorientovať. V učebnici je k dispozícii aj množstvo odkazov na internetové stránky či videá v podobe QR kódov, ktoré si žiaci môžu pohotovo pozrieť a lepšie pochopiť preberané učivo. V závere učebnice na nich čakajú aj úlohy s obrysovými mapami, na ktorých si overia svoje poznatky z geografie, ale aj z histórie oboch svetadielov."

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
415370
Názov
Hravá Geografia 6 učebnica
EAN/ISBN
9788081802270
Forma
Brožovaná
Poznámka
1. vydanie
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2021/07
Rozsah
116
Rozmer
297×210×7 mm
Hmotnosť
0,45
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Hravá Geografia 6 učebnica zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.