Panstvo Beauchamp - Danielle Steel Kniha | kníhkupectvo Literama.sk

Panstvo Beauchamp

Danielle SteelIKAR2021/09 SVK slovensky

Kniha: Panstvo Beauchamp - 1. vydanie - Danielle Steel
12,07
Predobjednávka. Po vydaní vyexpedujeme do 4 dní.
Novinka, vychádza 28.9.2021, o 4 dni
Katalógové číslo: 415014
Ušetríte až 1,83 € z bežnej ceny 13,90
A navyše získate 12 vernostných bodov

Kniha: Panstvo Beauchamp

Winnie Farmingtonová v mladosti snívala o tom, že vyštuduje univerzitu, presťahuje sa do New Yorku a bude pracovať vo vydavateľstve. Do cesty sa jej však postavil skutočný život. Vrátila sa do rodného mestečka a starala sa o chorú matku. Po rokoch v otravnom zamestnaní a v neuspokojivom vzťahu dospela Winnie k záveru, že sny žijú tí druhí. Útechu nachádza len v pozeraní britského seriálu Panstvo Beauchamp, ktorý sa odohráva na veľkom norfolkskom zámku. Bohatý svet pánov a sluhov stvárnený skvelými hercami sa stane pre ňu doslova únikom pred svetom. Jedného dňa, keď sa zmaria aj posledné nádeje na povýšenie v práci a podraz zažije aj v súkromnom živote, dospeje k zásadnému rozhodnutiu. Zbalí sa a odletí do Anglicka, aby sa pozrela na miesto, kde sa nakrúca jej obľúbený seriál. Ubytuje sa v malom penzióne, v ktorom sa hneď cíti ako doma. Brat a sestra, žijúci na zámku, kde sa filmuje, pôsobia skôr ako starí známi než ako britská šľachta. Navyše, seriál s pestrým obsadením a aférami mimo scény predstavuje drámu samu osebe a Winnin svet tak ožíva priamo na pľaci. Napokon sa Winnie odhodlá na najväčší krok v živote. Sny totiž treba nasledovať, lebo človek nikdy nevie, aký zázrak sa stane.

Z anglického originálu Beauchamp Hall (Delacorte Press, an imprint of Random House, a division of Penguin Random House LLC, New York 2018) preložil Alojz Keníž.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
415014
Názov
Panstvo Beauchamp
EAN/ISBN
9788055179315
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Danielle Steel
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2021/09
Rozsah
280
Rozmer
200×125×26 mm
Stav
Novinka
Dostupnosť
Predobjednávka. Po vydaní vyexpedujeme do 4 dní.
Dátum vydania
28.9.2021
Sadzba DPH
10%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!

Titul v predpredaji nie je možné zatiaľ hodnotiť hviezdičkami, môžeš však pokojne pridať svoj komentár alebo očakávania:

Odoslať
Panstvo Beauchamp zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.