Igor Minárik - Kresbomaľby

Daniela ČarnáPetrus2021 SVK slovensky

Kniha: Igor Minárik - Kresbomaľby - Daniela Čarná
Katalógové číslo: 414662

Kniha: Igor Minárik - Kresbomaľby

Monografia predstavuje prierez autorskou tvorbou Igora Minárika, jedinečného predstaviteľa analytických tendencií, ktorý je na výtvarnej scéne aktívny viac ako 45 rokov. Prostredníctvom hlavného textu Daniely Čarnej a hlavne bohatého obrazového materiálu ponúka čitateľovi a divákovi vizuálny zážitok z objavovania rôznych vrstiev obrazu. Ten je výsekom, v symbolickej rovine presahujúcim jeho plochu do nekonečných priestorov univerza. Minárikove obrazy fungujú ako časti nikdy nekončiacej megaskladačky, hyperkoláže, útržkov poznania, ktoré ponúkajú divákovi nevšedný až mystický zážitok. Popri hlavnom texte si môžeme prečítať aj kratšie sprievodné texty Rudolfa Filu a Jiřího Valocha všetky aj v anglickom preklade.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
414662
Názov
Igor Minárik - Kresbomaľby
EAN/ISBN
9788089913619
Forma
Pevná
Autor
Daniela Čarná
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2021
Rozsah
216
Rozmer
200×295
Hmotnosť
1,32
Stav
Vypredané
Sadzba DPH
10%
Zľava
16%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Igor Minárik - Kresbomaľby zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.