Stratená polovica - Brit Bennett Kniha | kníhkupectvo Literama.sk

Stratená polovica

Brit BennettIKAR2021/09 SVK slovensky

Kniha: Stratená polovica - 1. vydanie - Brit Bennett
12,94
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 412889
Ušetríte až 1,96 € z bežnej ceny 14,90
A navyše získate 12 vernostných bodov

Kniha: Stratená polovica

Sestry Vignesové, identické dvojčatá, spolu vyrastali v malej chudobnej komunite. V šestnástich utiekli z domu, lebo nezniesli predstavu, že by sa po zvyšok života plahočili v domoch boháčov ako upratovačky. Nápad na útek sa rodil v hlave dravšej Desiree celé roky. Prispôsobivejšia Stella by bez sestry neprežila, a tak sa podvolila. Útek však všetko zmenil. Kým jedna teraz žije ako beloška a svoj pôvod tají aj pred manželom, druhá uteká z násilného vzťahu s dieťaťom na rukách späť do rodného mesta. Ale aj keď ich delia dlhé kilometre a klamstvá, osudy dvojčiat sú ešte vždy prepletené. Čo sa stane s ďalšou generáciou, keď sa línie života ich dcér pretnú? Brit Bennett spletá vlákna osudov tejto rodiny od päťdesiatych rokov 20. storočia po deväťdesiate roky a ponúka nám príbeh, ktorý je nielen pútavý, ale je aj brilantným pohľadom do americkej histórie. Nehovorí len o rasových otázkach, ale aj o trvalom vplyve minulosti, ktorá formuje rozhodnutia ľudí, ich túžby a očakávania a odhaľuje rozličné dôvody, prečo ľudia niekedy žijú inak, než by mali.

Z anglického originálu The Vanishing Half (Riverhead Books, New York 2020) preložila Tamara Chovanová.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
412889
Názov
Stratená polovica
EAN/ISBN
9788055178530
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Brit Bennett
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2021/09
Rozsah
328
Rozmer
200×125×30 mm
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Stratená polovica zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.