Manžela som milovala - Wanda Vágnerová Kniha | kníhkupectvo Literama.sk

Manžela som milovala

Wanda Vágnerová • MERIDIANO-press • 2021/05SK slovensky

Kniha : Manžela som milovala - 1. vydanie
Kúpiť
10,37
Ako dlho sa dá vydržať po boku muža, pre ktorého neplatia žiadne pravidlá?
Katalógové číslo: 411330
Ušetríte až 2,62 € z bežnej ceny 12,99
A navyše získate 10 vernostných bodov
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa:

Kniha: Manžela som milovala

Nick Polanski je chlap, ktorý dokáže očariť každú ženu. Po všetkých doterajších milostných románikoch si na prahu svojej štyridsiatky konečne uvedomí, že má najvyšší čas založiť si rodinu. So svojím výberom je veľmi spokojný. O lásku príťažlivej blondínky s nekonfliktnou povahou a romantickou dušou, Melisy Mayerovej, nemusí tvrdo bojovať. Tá sa od prvej chvíle ich známosti do neho vášnivo zamiluje. Už na začiatku ich spoločného života Mel zistí, že náladový Nick, ktorého správanie sa mení ako aprílové počasie, je často príčinou ich vzájomných nedorozumení. A čo je oveľa horšie, jej ústretovosť, tolerantnosť a snahu riešiť veci pokojnou cestou, chápe ako jej slabosť. Napriek snahe presvedčiť ho o svojej láske a oddanosti k nemu, čelí z jeho strany absurdným obvineniam. Rovnako je nútená znášať dôsledky Nickovho vyčíňania bez toho, aby prejavil čo i len náznak ľútosti za všetko, čo spôsobil. Dokedy? Na túto otázku Mel čoraz častejšie hľadá odpoveď… Strhujúci príbeh o tom, že iba silná žena vie, ako si udržať svoj život pod kontrolou. Hoci so slzami v očiach, ale s úsmevom na perách dokáže povedať, že všetko je okej.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
411330
Názov
Manžela som milovala
EAN/ISBN
9788082140159
Forma
Tvrdá, s prebalom, lesklá
Poznámka
1. vydanie
Autor
Wanda Vágnerová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2021/05
Rozsah
286
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
20%

Hodnotenia zákazníkov

Odmeníme Ťa! Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!

Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Najnovšie hodnotenia a recenzie čitateľov

Gerta Kostková 15.07.2021 15:29:15

Knihu od Wandy Vagnerov - Manžela som milovala mi požičala dcéra. Od začiatku ma upútala, má síce otvorený koniec, ale určite autorka má pripravený v hlave druhý diel knihy. Mám rada knihy a táto kniha takou bola. Pekný deň. Gerta K.