Medzi dvoma kráľovstvami Skutočný príbeh o tom, ako ma choroba naučila vážiť si život - Suleika Jaouad Kniha | kníhkupectvo Literama.sk

Medzi dvoma kráľovstvami

Skutočný príbeh o tom, ako ma choroba naučila vážiť si život

Suleika Jaouad • FORTUNA LIBRI • 2021/06SK slovensky

Kniha : Medzi dvoma kráľovstvami - Skutočný príbeh o tom, ako ma choroba naučila vážiť si život - 1. vydanie
Kúpiť
13,16
Katalógové číslo: 410916
Ušetríte až 3,74 € z bežnej ceny 16,90
A navyše získate 13 vernostných bodov
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa:

Kniha: Medzi dvoma kráľovstvami

Skutočný príbeh o tom, ako ma choroba naučila vážiť si život

Dojímavé zápisky o chorobe a zotavení sledujú cestu mladej ženy od ochorenia na rakovinu cez remisiu až po cestu naprieč Amerikou, na ktorú sa vydá s cieľom nájsť samu seba. Keď Suleika Jaouad v lete 2010 dokončila štúdium na vysokej škole, pripravovala sa na vstup do reálneho života. Zaľúbila sa a odsťahovala sa do Paríža, aby si spl-nila sen a jedného dňa sa stala vojnovou korešpondentkou. Reálny život ju však zaviedol do úplne inej vojnovej oblasti, než si predstavovala: ako dvadsaťdvaroč-nej jej diagnostikovali akútnu leukémiu s 35% šancou na prežitie. Život sa jej v okamihu zrútil ako domček z karát. Prišla o prácu, o bývanie, o nezávislosť. Mu-sela sa vrátiť k rodičom a nasledujúce štyri roky strávila pripútaná na lôžko, kde bojovala o život a písala o svojom utrpení v stĺpčeku pre New York Times. Keď sa napokon vystrábila z choroby, uvedomila si, že vyliečením sa cesta k zdraviu ani zďaleka nekončí. Tisícpäťsto dní sa zúfalo usilovala dosiahnuť jediný cieľ – prežiť, lenže keď sa jej to podarilo, zistila, že vlastne netuší, ako má žiť. Čo jej po-môže vrátiť sa do sveta zdravých? Ako znovu získa to, čo stratila? V snahe nájsť odpovede sa vydá na stodňovú cestu autom naprieč Amerikou, aby sa stretla s ľuďmi, ktorí jej v čase choroby poslali e-mail či list, neúnavne ju podporovali a zdôverovali sa jej so svojimi životnými ťažkosťami.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
410916
Názov
Medzi dvoma kráľovstvami
Podnázov
Skutočný príbeh o tom, ako ma choroba naučila váži
EAN/ISBN
9788057300892
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Suleika Jaouad
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2021/06
Rozsah
416
Rozmer
140×210 mm
Hmotnosť
0,58
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
22%

Hodnotenia zákazníkov

Odmeníme Ťa! Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!

Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Najnovšie hodnotenia a recenzie čitateľov

Medzi dvoma kráľovstvami zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.