Mozog: Návod na použitie

Stručná príručka k najzložitejšiemu prístroju na svete

Marco MagriniIKAR2021/09 SVK slovensky

Kniha: Mozog: Návod na použitie - Stručná príručka k najzložitejšiemu prístroju na svete - 1. vydanie - Marco Magrini
12,94
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 410362
Ušetríte až 1,96 € z bežnej ceny 14,90
A navyše získate 12 vernostných bodov

Kniha: Mozog: Návod na použitie

Stručná príručka k najzložitejšiemu prístroju na svete

Stručná príručka k najzložitejšiemu prístroju na svete, na ktorý sa, žiaľ, nevzťahuje záruka Vedeli ste, že v hlave máte „zariadenie“, ktoré dokáže vykonať až 38 biliárd operácií za sekundu a umožňuje vám urobiť až 35-tisíc rozhodnutí denne? Tušili ste, že keď niečo zažívate, v skutočnosti to predvídate, lebo váš mozog je v predpovedaní lepší než meteorológ? Mozog je úžasný, lebo v celom vesmíre nejestvuje nič, čo by sa mu z hľadiska zložitosti mohlo vyrovnať. Pritom ho tvoria rovnaké atómy, aké sa nachádzajú v periodickej sústave prvkov a z akých sa skladá hviezdna obloha. Zostavené sú tak, aby vznikli myšlienky, slová, činy – prakticky všetko od dejín cez filozofiu a hudbu až po vedu. Je tajomný, lebo práve veda, výplod samotného mozgu, jasne chápe, že o ňom ešte nenačerpala dostatok poznatkov – že o ňom nevie takmer nič. Pri čítaní tejto mimoriadne zábavnej, informáciami nabitej knihy o mozgu sa dozviete o jeho technických špecifikách, o spôsobe jeho fungovania, o bežných problémoch spojených s jeho používaním (synestézia, falošné spomienky, závislosti) aj o poruchách, ktorým sa nevyhne nijaké zariadenie (autizmus, depresia, schizofrénia, neurodegenerácia). Z talianskeho originálu preložil Stanislav Vallo.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
410362
Názov
Mozog: Návod na použitie
Podnázov
Stručná príručka k najzložitejšiemu prístroju na s
EAN/ISBN
9788055172040
Forma
Brožovaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Marco Magrini
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2021/09
Rozsah
256
Rozmer
215×140×20 mm
Hmotnosť
0,30
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Mozog: Návod na použitie zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.