Otázky pre špekulantov 1 Logika, matematika, vesmír, kalendár, živá a neživá príroda - Vladimír Burjan Kniha | kníhkupectvo Literama.sk

Otázky pre špekulantov 1

Logika, matematika, vesmír, kalendár, živá a neživá príroda

Vladimír BurjanNezisková organizácia Dobrá škola2021 SVK slovensky

Kniha: Otázky pre špekulantov 1 - Logika, matematika, vesmír, kalendár, živá a neživá príroda - Vladimír Burjan
12,07
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 408998
Ušetríte až 1,83 € z bežnej ceny 13,90
A navyše získate 12 vernostných bodov

Kniha: Otázky pre špekulantov 1

Logika, matematika, vesmír, kalendár, živá a neživá príroda

Koľko váži oblak? Mali Adam a Eva pupok? Je zebra biele zviera s čiernymi pruhmi alebo čierne zviera s bielymi pruhmi? Môže sa stať, že niekto mal predvčerom iba 15 rokov a na budúci rok už oslávi 18? So zaujímavými javmi a otázkami na zamyslenie sa možno stretnúť na každom kroku. To, či ich vnímame, závisí od nastavenia našej mysle. Špekulantmi nazývame ľudí, ktorí majú otvorenú myseľ, neustále kladú otázky a všetkému chcú prísť na kĺb. Narazia napríklad na slovo netopier a ihneď im napadne: veď to znie ako nieto pier. A naozaj: netopier lieta, no nemá perie! Náhoda? Občas sa takíto žiaci vyskytnú aj v škole. Niektorí učitelia sú z nich nadšení, iní si s nimi nevedia rady. Nedokážu ich zaujať, nedokážu odpovedať na ich zvedavé otázky, nedokážu sa súčasne venovať špekulantom aj zvyšku triedy. Možno práve úlohy z tejto knihy pomôžu pedagógom takýchto žiakov aspoň na chvíľu zamestnať. Prvý diel Otázok pre špekulantov obsahuje úlohy z prírodovednej oblasti (logika, matematika, vesmír, kalendár, živá a neživá príroda). Druhý diel bude venovaný spoločenskovednej oblasti (slovenský jazyk, cudzie jazyky, svet, história, spoločnosť).

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
408998
Názov
Otázky pre špekulantov 1
Podnázov
Logika, matematika, vesmír, kalendár, živá a neživ
EAN/ISBN
9788097361884
Forma
Brožovaná
Autor
Vladimír Burjan
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2021
Rozsah
216
Rozmer
165×235
Hmotnosť
0,52
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Otázky pre špekulantov 1 zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.