Hierarchia tmy

Adriana Bolyová

IKAR2021/06 SVK Slovensky

Kniha: Hierarchia tmy - 1. vydanie - Adriana Bolyová
Katalógové číslo: 408111
Ušetríte až 1,83 € z bežnej ceny 13,90
A navyše získate 12 vernostných bodov
Séria kníh: Hierarchia tmy
Hierarchia tmy
Titul je zaradený v tejto sérii
12,07
Do Vianoc: ÁNO
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Hierarchia tmy

Radana Vranická sa naučila načúvať vnútornému hlasu, ktorý sa jej ozýva od osemnástych narodenín. Radí jej, predvída budúcnosť, pozná pravdu o každom človeku. Keď ju uprostred horúceho dňa v Prahe napadne démon, vďaka hlasu intuície sa jej podarí uniknúť. Na pomoc však prichádza aj oveľa väčšia záhada – žena, vyslaná Západným démonologickým spoločenstvom. Odvádza Radanu do Innsbrucku, do sídla organizácie, ktorá profituje z kontaktu s všemocnými bytosťami. Tie však s ľudstvom nepaktujú zadarmo. S neznámym krvilačným svetom, ktorý sa skrýva pod povrchom modernej doby, je Radana nezvratne prepojená. Kým hrozba ešte drastickejšieho Východného spoločenstva stále narastá, Radana čelí aj nadpozemským silám. Ak chce zachrániť seba aj svojich blízkych, ostáva jej jediná a najhoršia možnosť – stať sa skutočnou démonologičkou.
Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
408111
Názov
Hierarchia tmy
EAN/ISBN
9788055178011
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Adriana Bolyová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2021/06
Rozsah
352
Rozmer
200×125×32 mm
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Neliss
22.06.2021 09:25:45

Akčné od prvej stránky, plné nečiernobielych morálnych dilem, komplexnej politiky aj nápaditých nadprirodzených bytostí – ideálne čítanie, ak vás zaujal námet, dokážete oceniť rýchly spád deja, zaujímavé nápady a prostredie a nie ste príliš vysadení na postavy (tie jediné trochu zaostávajú – alebo im možno len neostalo dosť priestoru).