Dobrodružstvo na Ostrove korytnačiek

Pavel ChodúrIKAR2021/05 SVK slovensky

Kniha: Dobrodružstvo na Ostrove korytnačiek - 1. vydanie - Pavel Chodúr
10,33
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Podarí sa dvom deťom zachrániť Ostrov korytnačiek?
Katalógové číslo: 406562
Ušetríte až 1,57 € z bežnej ceny 11,90
A navyše získate 10 vernostných bodov
Kolekcia titulov: Zoznam publikácií podporených FPU

Zoznam publikácií podporených FPU

AKTUALIZOVANÉ! Tento zoznam bol doplnený a aktualizovaný 9. mája 2022 a obsahuje tituly, ktoré boli vydané s podporou FP… Zistiť viac...

Kniha: Dobrodružstvo na Ostrove korytnačiek

Uprostred šíreho Atlantického oceána sa nachádza Ostrov korytnačiek. Nie je na žiadnej mape a ani skúsení námorníci o ňom netušia. Morské korytnačky pokojne žijúce na ostrove patria k najlepším podmorským výskumníkom a ich úlohou je ochraňovať všetko, čo sa nachádza pod morskou hladinou, kontrolovať koralové útesy, či sú zdravé, bezpečné a plné rýb. Jedného dňa však poštár Čajka prinesie veliteľke výskumnej základne, pani Karete Obrovskej, znepokojujúcu správu o plávajúcom Tajomnom ostrove, z ktorého sa ozývajú výkriky a volanie o pomoc. Aj skvelý moreplavec, uškatec Nosáľ, zachytí túto zvesť a oznámi ju na pláži dvom deťom, ktoré milujú oceán a rozumejú reči jeho obyvateľov. Pablo s Máriou zanechajú rodičom list a nebojácne nasadnú na chrbty vráskavcov, aby sa vydali na ďalekú, dobrodružnú plavbu k Ostrovu korytnačiek. Musia zabrániť hroziacej katastrofe, no ešte predtým musia pomôcť v núdzi pani Karete a získať si dôveru korytnačích rodiniek. Tajomný ostrov má totiž veľa spoločného práve s ľuďmi. Príbehu dotvorila podmanivú atmosféru rozmanitého života v oceáne talentovaná ilustrátorka Klaudia Zorgovská.

Pre deti od 5 rokov

Publikáciu z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
406562
Názov
Dobrodružstvo na Ostrove korytnačiek
EAN/ISBN
9788055170732
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Pavel Chodúr
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2021/05
Rozsah
120
Rozmer
240×170×17 mm
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Dobrodružstvo na Ostrove korytnačiek zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.