Noe - Sebastian Fitzek Kniha | kníhkupectvo Literama.sk

Noe

Sebastian FitzekTATRAN • 2021/02SK slovensky

Kniha : Noe - 1. vydanie
Kúpiť
11,75
Katalógové číslo: 405057
Ušetríte až 4,15 € z bežnej ceny 15,90
A navyše získate 11 vernostných bodov
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa:

Kniha: Noe

Nevie, ako sa volá. Netuší, odkiaľ pochádza. Nedokáže si spomenúť, ako sa ocitol v Berlíne a prečo žije ako bezdomovec v slepom tuneli metra desať metrov pod zemou. Nevie, prečo má na pleci čerstvú ranu po guľke. Vie len to, že ho niekto chcel zabiť a určite sa o to pokúsi znova. Kumpáni z ulice ho volajú Noe, pretože toto meno má vytetované na dlani pravej ruky.

Kam má ísť? S kým sa môže o tom porozprávať? Uteká pred niečím, alebo ho prenasledujú zlé sily, ako sa mu snaží nahovoriť jeho kamarát zo skrýše Oscar? Hrozí mu nebezpečenstvo, ak pôjde do nemocnice alebo sa obráti na políciu? Imaginárna hrozba je možno len jednou z mnohých konšpiratívnych teórií víriacich v hlave pomäteného Oscara, o ktorom vie Noe práve tak málo ako o sebe. Pátranie po vlastnej identite sa mení pre Noema na nočnú moru.

Kúsok po kúsku sa dozvedá o svojej úlohe v desivom globálnom sprisahaní, ktoré si už vyžiadalo desaťtisíce obetí a ohrozuje celé ľudstvo... Spomenie si na súvislosti a dokáže zatiahnuť záchrannú brzdu, skôr ako bude neskoro?

Téma pandémie je dnes nanajvýš aktuálna.

Sebastian Fitzek napísal tento triler už v roku 2013 a s obdivuhodnou jasnozrivosťou zachytil situácie, ktoré sa až hrozivo pripomínajú tú dnešnú. Je šokujúce čítať tento román v roku 2021, keď celý svet zachvátila pandémia známa ako COVID-19. V jej pozadí bujnejú mnohé konšpiračné teórie podobné tej, ktorú v trileri rozvíja skvelý fabulátor Sebastian Fitzek, ale v reálnom svete, našťastie, zostávajú len v rovine fikcie.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
405057
Názov
Noe
EAN/ISBN
9788022211512
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Sebastian Fitzek
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2021/02
Rozsah
448
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
26%

Hodnotenia zákazníkov

Odmeníme Ťa! Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!

Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Najnovšie hodnotenia a recenzie čitateľov

Noe zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.