Generačná výmena krok za krokom

Adrianna Lewandowska

Inštitút Rodinného Businessu, s.r.o.2021 SVK Slovensky

Kniha: Generačná výmena krok za krokom - Adrianna Lewandowska
Katalógové číslo: 404740
Ušetríte až 98,02 € z bežnej ceny 980,00
A navyše získate 881 vernostných bodov
Poštovné ZDARMA!
881,98
Na dopyt, preveríme dostupnosť
Skladom u dodávateľa

Kniha: Generačná výmena krok za krokom

Generačná výmena krok za krokom Chcete riešiť generačnú výmenu vo svojej rodinnej firme svojpomocne? Toto je kniha pre vás! Prelomová kniha Historický prvá kniha tohto druhu na slovenskom trhu. Nikdy predtým nedali konzultanti rodinných firiem svoje profesionálne know-how z ruky. Nikdy predtým neboli profesionálne postupy odborníkov na rodinné firmy takto verejne dostupné. Až doteraz! Čo v knihe nájdete? 303 stranová kniha vás prevedie procesom prípravy a realizácie generačnej výmeny u vás vo firme. Nájdete v nej profesionálne a zrozumiteľne vypracované okruhy s otázkami a úlohami ako aj rôzne audity, ktoré si vlastným tempom môžete postupne prejsť a vyplniť. Je plná praktických návodov a rád, ktoré vám pomôžu zvládnuť generačnú výmenu vo vedení vašej rodinnej firmy. Môžete začať s ktoroukoľvek kapitolou a ísť priamo k témam, ktoré vás momentálne vo firme či rodine najviac pália a ich vyriešenie by vám najviac pomohlo. Garantujeme, že vám kniha prinesie mnoho vyjasnení, spoločných dohôd, zjednotí mnohé pohľady a názory, aby sa maximalizovala šanca, že generačná výmena u vás prebehne dobre. Kto knihu napísal? Podieľali sa na nej tímy odborníkov Instytutu Biznesu Rodzinnego v Poľsku a Inštitútu Rodinného Businessu na Slovensku. Kniha spája skúsenosti mnohých ľudí z rôznych oblastí, od psychológie cez manažment, financie až po právo, a tým poskytuje jedinečný a celistvý pohľad na generačnú výmenu rodinných firiem, ktorý na našom trhu nemá obdobu!
Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
404740
Názov
Generačná výmena krok za krokom
EAN/ISBN
9788097381202
Forma
Pevná
Autor
Adrianna Lewandowska
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2021
Rozsah
303
Rozmer
210×297
Hmotnosť
1,65
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Na dopyt, preveríme dostupnosť
Sadzba DPH
10%
Zľava
10%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Generačná výmena krok za krokom zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.