Emocionálna záhrada - hra o pocitoch, ktorá spája rodinu - Iryna Zelyk Kniha | kníhkupectvo Literama.sk

Emocionálna záhrada - hra o pocitoch, ktorá spája rodinu

Iryna ZelykFemale Force2020/12 SVK slovensky

Kniha: Emocionálna záhrada - hra o pocitoch, ktorá spája rodinu - Iryna Zelyk
Rozvíjajte schopnosť spoznať a spracovať svoje pocity s ostatnými
Katalógové číslo: 402495

Kniha: Emocionálna záhrada - hra o pocitoch, ktorá spája rodinu

Po štyroch úspešných publikáciách, autorka obľúbených knižiek o detských pocitoch, prichádza s ďalším zaujímavým spôsobom komunikácie medzi deťmi a rodičmi o pocitoch. Jej hra Emocionálna záhrada má za cieľ pomôcť rozvíjať schopnosť spoznať a spracovať svoje pocity, vytvoriť priestor na úprimnú komunikáciu a sprítomniť lásku. Hra obsahuje dve skupiny kariet. Prvá skupina, je určená pre deti od 3 do 6 rokov. Obsahuje len základné emócie a je ľahko pochopiteľná pre najmenších hráčov. Druhá skupina je určená pre staršie deti a venuje sa zložitejším pocitom, respektíve takým, ktoré nemusia byť hneď zrejmé. V tejto hre sa nesúťaží, ale učí novým veciam. Nikto nie je víťaz, každý je jedinečný. Ak je zadanie pre dieťa nezrozumiteľné alebo narazí na celkom novú, neznámu emóciu, dospelý mu pomôže s vysvetlením alebo sa s ním podelí o svoju vlastnú skúsenosť. Čiže hra je vhodná pre malé aj veľké deti a dospelých.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
402495
Názov
Emocionálna záhrada - hra o pocitoch, ktorá spája
EAN/ISBN
8588007277554
Forma
Pevná
Autor
Iryna Zelyk
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2020/12
Rozmer
150×200
Stav
Vypredané
Sadzba DPH
20%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Emocionálna záhrada - hra o pocitoch, ktorá spája rodinu zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.